بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار جدید و اخبار هوش مصنوعی و موبایل : گوشی جدید گوگل با هوش مصنوعی

گوشی جدید گوگل با هوش مصنوعی

گوشی Pixel ۸ Pro

اخبار موبایل / بر اساس یک ویدیوی فاش شده، گوشی پیکسل ۸ دارای ویژگی‌های جدید ویرایش عکس با هوش مصنوعی و همچنین کنترل‌های دستی به سبک DSLR است. گوگل در واقع گوشی پرچم‌دار خود را با هوش مصنوعی ترکیب کرده است تا در بازار فناوری برگ برنده‌ای رو کرده باشد.
به گزارش ورج، الگوریتم هوش مصنوعی در دوربین پیکسل ۸ به شما امکان می‌دهد هر عکسی را که می‌گیرید دوباره بسازید تا آنطور که می‌خواهید به نظر برسد. به عنوان مثال می توان چند فریم عکس را طوری ترکیب کرد که انگار یک خانواده در یک مکان باهم عکس گرفته‌اند.

این شرکت فناوری همچنین ویرایشگر جادویی را با حرکت دادن سوژه‌ها در یک تصویر، بیرون کشیدن اشیاء پس‌زمینه و جایگزینی آسمان ظهر با غروب خورشید به نمایش می‌گذارد که همچنین کلیت نور تصویر را تغییر می‌دهد. همه اینها بسیار شبیه به چیزی است که گوگل برای اولین بار در ماه می نشان داد.

البته قرار دادن هوش مصنوعی در دوربین پیکسل ۸ می‌تواند خوراک خوبی برای بحث در مورد خط مبهم بین واقعیت و عکاسی فراهم کند. این ویدیو همچنین کنترل‌های دستی دوربین به سبک DSLR را نشان می‌دهد که به شما امکان می‌دهند سرعت شاتر و ISO یک تصویر و همچنین یک نوار لغزنده فوکوس را به جای نرخ معمولی ضربه به فوکوس برنامه‌های داخلی دوربین تغییر دهید.
مشخصات منتشر شده نشان می‌دهد که نسخه جدید پیکسل به نام Pixel ۸ Pro با دوربین جدید ۴۸ مگاپیکسلی فوق عریض با میدان دید ۱۲۵.۵ درجه و تله فوتو ۴۸ مگاپیکسلی، سیستم دوربین بهتری دارد. این مشخصات همچنین نشان می‌دهد که پیکسل ۸ دارای دوربین ۱۲ مگاپیکسلی فوق عریض مشابه پیکسل ۷ پرو است و میدان دید آن را از ۱۱۴ درجه به ۱۲۵.۸ افزایش می‌دهد.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید