بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار جدید و اخبار هوش مصنوعی و اخبار ویژه : هوش مصنوعی هوهو برای ایرانیان

هوش مصنوعی هوهو برای ایرانیان

هوش مصنوعی هوهو

اخبار هوش مصنوعی / هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) که به اختصار AI گفته می‌شود، مجموعه‌ای از فناوری‌های مختلف است که با هم کار می‌کنند تا ماشین‌ها را قادر سازند با سطوح هوشی مشابه انسان حس، درک، عمل و یادگیری داشته باشند.

هوش مصنوعی ترکیبــی از تکنیک‌های یادگیری ماشین و یادگیری عمیق است که توانایــی تصمیم‌گیری هوشمندانه را دارد. رشد قابلیت هوش مصنوعی تا حدی است که پیش بینی شده تا بازار جهانــی هوش مصنوعی تا سال ۲۰۲۵ به درآمد ۱۱۸ میلیارد دلار برسد.

به کار گیری هوش مصنوعـی در تجارت الکترونیک ، رباتیک ، مدیریت منابع انسانی، بهداشت و درمان، کشاورزی، بازی های کامپیوتری، اتومبیل، تولید محتوا ، شبکه های اجتماعی، جهت یابی،تشخیص چهره،  ساخت خانه هوشمند، خلق آثار هنری، و بازاریابــی موجب شده تا هوش مصنوعی به عنوان پرکاربرد ترین تکنولوژی و فناوری مدرن در همه ابعاد زندگی انسان وارد شود.

هوش مصنوعی به دلیل آنکه مانند انسان عقلانی فکر می‌کند و عقلانی عمل می‌کند با سرعت زیادی در حال رشد و توسعه است.

در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات وظایفی که بر عهده هوش مصنوعی است، فراتر از چیزی است که ما فکرش را می‌کنیم. با وجود الگوریتم های پیچیده، توانمندی هوش مصنوعی روز به روز بالاتر می‌رود و به نوعی وارد زندگی ما شده است که در خیلی از جاها در حین استفاده از این تکنولوژی، متوجه حضورش نیستیم. کاربردهای هوش مصنوعی در زندگی روزمره‌مان به نحوی است که از گوشی‌های هوشمند همراهمان تا لوازم خانگی در منزلمان از مجموعه الگوریتم های هوش مصنوعی پیروی می‌کند.

حقیقت آنست که هوش مصنوعی بسیاری از مسائل پیچیده انسان را با بهترین و سریع‌ترین روش‌ها حل می‌کند. امروزه سرعت و دقت دو عامل بسیار مهم برای پیشرفت و توسعه فعالیت هاست که هردو از ویژگی های کاربردی و راهبردی هوش مصنوعی است .

معرفی چت ChatGPT

چت بات هوش مصنوعی ChatGPT، یکی از جدیدترین دستاوردهای بشر در عرصه فناوری هوش مصنوعی محسوب می‌شود که با درک بهتر زبان طبیعی انسان جهت ارائه پاسخ‌های دقیق‌تر به پرسش‌های مطرح شده می‌تواند به مثابه انقلابی در AI تلقی گردد.

ChatGPT، نوعی ابزار پردازش زبان طبیعی بر پایه فناوری هوش مصنوعی محسوب می‌شود که سطح جدیدی از ارتباط و تعامل انسان و کامپیوتر را نوید می‌دهد. چت بات هوش مصنوعی ChatGPT می‌تواند به سوالات مخاطب خود پاسخ دهد و در انجام وظایفی مانند نوشتن ایمیل، مقاله، ارائه چکیده از یک متن، ترجمه و … مورد استفاده قرار گیرد.

چت بات ChatGPT به عنوان بهترین ربات هوش مصنوعی توسط شرکت OpenAI  ساخته شده که در حوزه هوش مصنوعی فعالیت دارد. جالب است بدانید که OpenAI یکی از شرکت‌هایی است که ایلان ماسک، کارآفرین شناخته شده دنیای فناوری در خلق آن نقش داشته است.

کارهای شگفت انگیزی که می‌توان با ChatGPT انجام داد

با ربات  ChatGPT لوگو بسازید

با ChatGPT انیمیشن های سه بعدی بسازید

با ربات ChatGPT آهنگسازی کنید

با ربات ChatGPT در یک روزکتاب بنویسید

از چت جی پی تی می‌توان به عنوان دستیار هوش مصنوعی برای آسان شدن تولید محتوا نیز استفاده کرد.

تولید محتوای مبتنی بر متن، حل معادلات ریاضی، نوشتن پست‌های وبلاگی و جستجوی اطلاعات بخشی دیگر از کارکردهای هوش مصنوعی است.

هوش مصنوعی GPT HOHO در خدمت کاربران

و حالا مفتخریم که اعلام کنیم کمپانی قدرتمند هوهو بار دیگر قدرت خود را ثابت کرد و اینک چت GPT کمپانی هوهو با نام GPT HOHO  برای کاربران وفادار این کمپانی عرضه میشود

کمپانی هوهو یکی از معدود کمپانی هایی است که از هوش مصنوعی استفاده می کند.

درحالی که بسیاری از کشورها به خاطر تحریم ها قادر به استفاده از این ابزار قدرتمند نیستند اما از طریق حساب های خود در کمپانی هوهو میتوانید هرزمان که اراده کنید از این ابزار استفاده کنید که یکی از صدها قابلیت این کمپانی محسوب میشود.

برای استفاده از این فرصت طلایی و بهره گیری از قابلیت ها و ظرفیت های هوش مصنوعی می توانید به سامانه HTTPS://HOHO.MOBI مراجعه نموده و یا از طریق آدرس @HOHO_MOBI_PERSIAN  در شبکه های اجتماعی با برنامه های این کمپانی پیشرو  و سرآمد بیشتر آشنا شوید.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید