بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > نرم افزار و اخبار جدید و اخبار هوش مصنوعی و معرفی سایت : هوش مصنوعی همه‌کاره‌ی تصاویر گرافیکی Hotpot

هوش مصنوعی همه‌کاره‌ی تصاویر گرافیکی Hotpot

هوش مصنوعی Hotpot

اخبار هوش مصنوعی / هوش مصنوعی Hotpot هوش مصنوعی حرفه‌ای، برای تولید تصاویر گرافیکی استفاده می‌شود و ابزار‌های خیلی زیادی برای تولید تصاویر دارد، مثل پاک کردن سوژه از عکس، جدا کردن سوژه از بک‌گراند و … از همه جالب‌تر سبک‌هایی است که برای تولید تصویر استفاده میکند.
شما می‌توانید در زمان تولید تصویر، سبک مورد نظرتان را انتخاب کنید که مثلا بصورت سیاه قلم یا سه بعدی یا انیمیشن و… باشد. همچنین یه NFT Generator قدرتمند هم دارد که از آن می توان برای تولید تصاویر NFT استفاده کرد.

هوش مصنوعی Hotpot

چگونه از Hotpot AI استفاده کنیم؟

برای استفاده از Hotpot AI، باید برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. سپس می‌توانید به داشبورد Hotpot AI دسترسی داشته باشید. جایی که می‌توانید پروژه‌های جدید ایجاد کنید یا پروژه‌های موجود را ویرایش کنید. یک پروژه به مجموعه‌ای از محتوا اطلاق می‌شود که می‌توانید آن را ویرایش کرده و به اشتراک بگذارید.

چگونه شروع به ساخت پروژه کنیم؟

 برای ایجاد یک پروژه جدید، باید تمپلیتی را انتخاب کنید که با نوع محتوایی که می‌خواهید ایجاد کنید، مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید متن تولید کنید، می‌توانید از بین فرمت‌هایی مانند story ، essay ، summary ، poem ، lyrics (به ترتیب داستان، مقاله، چکیده، شعر، ترانه) و غیره انتخاب کنید. اگر می‌خواهید تصویرسازی کنید، می‌تواند از میان تمپلیت‌هایی مانند face ، logo ، landscape ، sketch (به ترتیب چهره، لوگو، منظره، اسکیس) و غیره انتخاب کنید.

هوش مصنوعی Hotpot

دستورالعمل‌ها و مثال‌ها

هر تمپلیت دارای مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها و مثال‌ها است که شما را در مورد نحوه استفاده از آن‌ها راهنمایی می‌کند. در فهرست زیر، می‌توانید همه آن‌ها را ببینید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام، روی آن کلیک کنید.

همچنین می‌توانید با تغییر تنظیمات یا افزودن ورودی‌های خود، هر تمپلیت را سفارشی کنید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید داستانی بر اساس یک ژانر و عنوان تولید کنید، می‌توانید آن‌ها را در فیلدهای ورودی وارد کنید و تنظیماتی چون طول و لحن را تنظیم کنید.

هنگامی که از ورودی ها و تنظیمات خود راضی شدید، می‌توانید بر روی دکمه generate کلیک کرده و منتظر نتایج باشید. سپس می‌توانید محتوای تولید شده را مشاهده و در صورت نیاز آن را ویرایش کنید. همچنین می‌توانید با رتبه‌بندی کیفیت محتوا یا گزارش هرگونه مشکل، به مدل هوش مصنوعی بازخورد دهید.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید