بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > نرم افزار و نرم افزار موبایل : نرم افزار اجرا و زوم تصاویر متحرک (برای اندروید)

نرم افزار اجرا و زوم تصاویر متحرک (برای اندروید)

تصاویر متحرک

تصاویر متحرک یا گیف ها معمولا در گوشی های هوشمند و تبلت ها به صورت یک تصویر زنده و بدون قابلیت بزرگنمایی قابل مشاهده هستند. امروز به معرفی یک ابزار مختص گیف ها می پردازیم که قابلیت های مشاهده گیف ها را به صورت فریم های پیشین و پسین فراهم می کند. با استفاده از نرم افزار کاربردی Gif Player می توانید گیف ها را به صورت دو انگشتی بزرگ کرده و روی آنها زوم کنید!
این برنامه از ترکیب رنگ های حقیقی ۳۲ بیتی پشتیبانی می کند که به کاربران تجربه مشاهده تصاویر متحرک با کیفیت بالا را به ارمغان می آورد. همچنین از دیگر قابلیت های این نرم افزار اندرویدی می توان به توانایی تغییر در سرعت نمایش و چرخش تصاویر در حال پخش اشاره کرد. این برنامه از اکثر Frame Rate های گیف نیز پشتیبانی می نماید.
با نرم افزار اندرویدی Gif Player می توانید گالری مخصوص تصاویر گیف ایجاد کرده، به سادگی آنها را مدیریت کنید. سپس هرکدام را که مدنظر داشتید در شبکه های اجتماعی خود منتشر کنید.
رابط گرافیکی برنامه بسیار مطلوب بوده و هر کاربری با هر سطح دانشی می تواند با این نرم افزار ارتباط برقرار کند. Gif Player در فروشگاه پلی با قیمت ۳ دلار عرضه می شود که با امتیاز خوب ۴٫۵ توانسته جایگاه ویژه ای در بخش مدیریت تصاویر گیف در مارکت اندرویدی گوگل پیدا کند.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید