بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > نرم افزار و اخبار جدید و نرم افزار موبایل : معرفی 3 برنامه کاربردی برای تولید محتوا با گوشی برای اینستاگرام

معرفی 3 برنامه کاربردی برای تولید محتوا با گوشی برای اینستاگرام

معرفی برنامه های تولید محتوا برای اینستا

معرفی نرم افزار / روزانه میلیون ها نفر از اینستاگرام استفاده می کنند و کسب و کار خود را در آن پلتفرم تبلیغ کرده و آن را رونق می دهند. شما هم اگر علاقمندید برای این کار نیاز دارید از چند برنامه برای تولید محتوا با گوشی استفاده کنید. در این راستا چند نمونه از بهترین برنامه ها برای تولید محتوا با گوشی یا تلفن همراه را معرفی می نمائیم

VCCO

این اپلیکیشن از پر استفاده ترین و بهترین برنامه برای تولید محتوا با گوشی به حساب می آید. طبق آمار رسمی که در وب سایت expandedramblings منتشر شده این برنامه در سال 2020، دارای 40 میلیون کاربر فعال بوده است. از VSC می توانید برای برش تصاویر، بالا بردن کیفیت عکس ها، ویرایش نور و رنگ ویدیو و عکس، برش فیلم ها و… استفاده کرد.

Avatan Photo Editor

برنامه Avatan Photo Editor دارای فیلترها و افکت های بسیار متنوع بوده و با استفاده از آن می توانید عکس های خود را به راحتی ادیت و روتوش کنید. این اپلیکیشن روی گوشی های آیفون نصب شده و عملکرد بسیار مناسبی را ارائه می دهد. 

Snapseed

Snapseed نیز به عنوان بهترین برنامه برای تولید محتوا اینستاگرامی شناخته شده و شما می توانید با استفاده از آن، تغییرات زیادی را بر روی عکس ها انجام دهید. این برنامه 29 ابزار برای ادیت عکس  را در اختیار کاربر می گذارد.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید