بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > معرفی کتاب : معرفی کتاب کلید رفع اشکال کامپیوتر

معرفی کتاب کلید رفع اشکال کامپیوتر

کلید رفع اشکال کامپیوتر

در کتاب کلید رفع اشکال کامپیوتر به قلم احسان مظلومی، تمام اشکالاتی که ممکن است برای کامپیوتر شما پیش بیاید، مطرح و روش حل آن‌ها نیز به صورت قدم به قدم بیان شده است.

کسانی که در خانه کامپیوتر دارند، در محل کار با کامپیوتر کار می‌کنند، و کسانی که به هر شکل با کامپیوتر سر و کار دارند، می‌توانند بیشترین بهره را از این کتاب ببرند. اگر کامپیوتر شما دچار اشکال شده، می‌توانید همین حالا آستین‌هایتان را بالا بزنید و به کمک این کتاب، اشکال آن را رفع کنید. بهتر است در زمان خرید کامپیوتر، یک نسخه از این کتاب را هم بخرید.

اکثر کسانی که کامپیوتر می‌خرند عقیده دارند خرید کامپیوتر اولِ دردسر است. شما هم ممکن است شنیده باشید و حتی با آن موافق باشید. ولی در این کتاب خواهید دید که این دیدگاه چندان منطبق با واقعیت نیست. در واقع باید پذیرفت که کامپیوتر ابزار آسیب‌پذیری است.

برخلاف دیگر ابزارهای خانگی که فقط سخت‌افزار هستند، کامپیوترها متشکل از سخت‌افزار و نرم‌افزار هستند و هر یک از این بخش‌ها هم که اشکال پیدا کند، باعث ایجاد مشکل در کل سیستم و حتی از کار افتادن آن می‌شود. ولی همه‌ی این‌ها باعث نمی‌شود که کامپیوتر را ابزاری دردسرساز بدانید. برعکس، کامپیوتر برای کم کردن دردسرها و حل مشکلات شماست. اگر بدانید چگونه از آن استفاده کنید و چگونه اشکالات آن را رفع کنید، می‌توانید حداکثر استفاده را از آن ببرید.

با خواندن این کتاب و به کارگیری روش‌های بیان شده در آن، می‌توانید تقریبا همه اشکالات معمولی کامپیوترتان را رفع کنید.

آنچه در کتاب کلید رفع اشکال کامپیوتر می‌آموزید:

– آشنایی با ضد ویروس‌ها
– آشنایی با قطعات کامپیوتر
– آشنایی با اشکالات کامپیوتر
– ابزارهای نگهداری و تعمیر کامپیوتر

فهرست مطالب کتاب
پیشگفتار
بخش اول: آشنایی با کامپیوتر
بخش دوم: اشکالات کامپیوتر
بخش سوم: مباحث متفرقه

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید