بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار جدید و آموزش و معرفی کتاب : معرفی کتاب کارآفرینی دیجیتال

معرفی کتاب کارآفرینی دیجیتال

کتاب کارآفرینی دیجیتال

معرفی کتاب / کتاب کارآفرینی دیجیتال یک راهنمای جامع در حوزه کارآفرینی دیجیتال، و پلی بین تحقیقات دانشگاهی وحوزه کاربردی و عملکرد صنعت می­ باشد. جناب مورابیتو بررسی استراتژیکی از چالش‌ها وروندهای اصلی مرتبط با کارآفرینی دیجیتال را در کتاب حاضر و در سه بخش ارائه می‌دهد:

بخش اول روی مسائل استراتژی و مدیریت تمرکز دارد، و خوانندگان را از طریق تئوری و شیوه ساخت، پیاده‌سازی و رشد سرمایه‌گذاری‌های دیجیتال جدید راهنمایی می‌کند و مهارت‌هایی که برای موفقیت و رهبری کارآفرینان دیجیتال ضروری است را ترسیم می‌نماید.
بخش دوم روی سیستم‌های کسب‌وکار دیجیتال تمرکز دارد و جنبه‌های تکنولوژیکی اصلی‌ را توصیف می‌کند که زیرساخت اصلی کارآفرینی دیجیتال می باشند و از جمله رسانه‌های اجتماعی و اینترنت اشیاء را پشتیبانی می‌کنند.
درنهایت، بخش سوم تجزیه‌وتحلیل‌هایی از سه صنعت مهم یعنی فین‌تک، تولید و مد را ارائه می‌کند که در آن سرمایه‌گذاری‌های دیجیتال اهمیت ویژه‌ای دارند.
کتاب کارآفرینی دیجیتال برای چه کسانی جذاب است؟
کارآفرینی دیجیتال برای دانشجویان و محققان در زمینه‌های استراتژی دیجیتال یا نوآوری و مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی جذاب و کاربردی خواهد بود.
همچنین برای افراد خبره و متخصصینی که به دنبال توسعه یا نوآوری و سرمایه‌گذاری های دیجیتال هستند، جالب و پراستفاده خواهد بود.

معرفی کتاب کارآفرینی دیجیتال

درباره وینچنزو مورابیتو
نویسنده این کتاب یعنی جناب وینچنزو مورابیتو دانشیار گروه مدیریت و فناوری دانشگاه بوکنی شهر میلان ایتالیا است که این دانشگاه دارای رتبه ششم در جدول برترین دانشگاه‌های کسب‌وکار و علوم مدیریتی جهان در سال 2022 در سایت شاخص و مطرح topuniversities.com می باشد. همچنین جناب وینچنزو مورابیتو در پروژه‌های تحقیقاتی مختلفی شرکت کرده که بسیاری از آنها توسط وزارت علوم، صنایع مرتبط با دانشگاه و تحقیقات علمی ایتالیا تأمین مالی می‌شوند.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید