بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بازی و اخبار جدید : معرفی بازی GWENT and Hearthstone

معرفی بازی GWENT and Hearthstone

بازی GWENT and Hearthstone

معرفی بازی های موبایل / بازی هارت استون یک بازی کارتی از شرکت محبوب بلیزارد است که در آن ۲ بازیکن به‌صورت آنلاین به رقابت با هم می‌پردازند. بازی ۹ کلاس Droid ،Rough ،Shaman ،Priest ،Mage ،Paladin ،Warrior ،Hunter ،Warrior  را در خود جای داده است که به شکل و شمایل کاراکتر‌های مجموعه بازی‌های وارکرفت، نمایش داده می‌شوند. بازی Hearthstone پر از کار‌ت‌هایی است که عملکرد متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. وجود تنوع بالا در کارت‌ها، بازیکنان را هربار مجبور به استفاده از استراتژی‌های مختلفی در مقابل یکدیگر می‌کند و همین امر سبب شده است تا جذابیت Hearthstone بیش‌ازپیش، افزایش یابد.

GWENT: The Witcher Card Game یکی دیگر از بازی‌های سبک کارتی است که این روز‌ها محبوبیت زیادی دارد. اگر تجربه‌ی بازی ویچر ۳ را داشته باشید، احتمالا گوئنت مینی بازی کارتی آن را نیز به یاد دارید. حال GWENT تبدیل به یک بازی کارتی مستقل شده که بازیکنان بسیاری در سرتاسر جهان به‌صورت جدی به تجربه‌ی آن می‌پردازند.

GWENT: The Witcher Card Game و Hearthstone هردو جزو بهترین بازی‌های کارتی آنلاین در اندروید شمرده می‌شوند که شما را دعوت به رقابتی نفس‌گیر با سایر بازیکنان می‌کنند. بازی رایگان اندروید GWENT: The Witcher Card Game را می‌توانید به‌صورت رایگان از پلی استور دانلود کنید.

مشخصات کلی بازی :

  • سبک: کارتی
  • استودیو: Blizzard Entertainment ،CD PROJEKT S.A
  • مناسب برای بزرگسالان
  • قیمت: رایگان

دانلود بازی فکری Hearthstone از گوگل پلی

گوگل پلی
گوگل پلی
جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید