بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار جدید و اخبار بازی : معرفی بازی گیاهان در مقابل مردگان (Plants Vs Undead)

معرفی بازی گیاهان در مقابل مردگان (Plants Vs Undead)

معرفی بازی گیاهان در مقابل مردگان

پایگاه خبری تحلیلی جهان دیجیتال : بازی متاورسی Plants Vs Undead در ژانر زامبی، این بازی چند نفره برج دفاعی، بر کار تیمی و همکاری تمرکز دارد و یکی از بهترین بازی های رایگان متاورس برای کسب درآمد دلاری است. گیاهان دیجیتال منحصربه‌فرد با پشتوانه NFT و سایر دارایی‌های درون بازی برای خرید در دسترس هستند و به بازیکنان اجازه می‌دهند با بازیکنان دیگر رقابت کنند.

هر کاربر می‌تواند گیاهان خود را توسعه دهد یا بذرها را برای رشد بیشتر بکارد. در بازار داخلی پلتفرم، کاربران می‌توانند گیاهان و بذرها را از یکدیگر بخرند یا به هم بفروشند. بازی در دنیای “Planet Plants” اتفاق می‌افتد، که در آن بازیکنان باید از گیاهان زامبی جنگی خود برای دفاع از درخت مادر در برابر زامبی‌های مهاجم و سایر تهدیدها استفاده کنند.

بازیکنان برای هر دور دفاعی موفقی که انجام می‌دهند، توکن‌های درون بازی به دست می‌آورند که ممکن است از آن‌ها برای خرید دانه‌های اضافی یا مبادله با ارزهای دیجیتال دیگر استفاده کنند.

با ارسال توکن‌های PVU برای دوستان خود، می‌توانید دارایی‌های NFT را با آن‌ها معامله کنید. این یک بازی جذاب است که در آن می‌توانید از مزارع دیگران دیدن کنید و برای کسب منابع با آن‌ها رقابت کنید؛ اما باید با نگهبانی، از مزرعه خود نیز محافظت کنید.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید