بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار جدید و اخبار ارز دیجیتال و اخبار بازی : معرفی بازی همسایه من آلیس My Neighbor Alice

معرفی بازی همسایه من آلیس My Neighbor Alice

معرفی بازی همسایه من آلیس My Neighbor Alice

پایگاه خبری تحلیلی جهان دیجیتال : My Neighbor Alice یک بازی ساخت چندنفره است که فناوری بلاک چین را به میلیون‌ها گیمر در سراسر جهان معرفی کرده است. هر کسی در این بازی می‌تواند جزایر مجازی بخرد و صاحب آن شود، چیزهای جالبی را به دست آورد، توسعه دهد و با افراد جدید ملاقات کند. این امکان وجود دارد که آواتارهای بازی خود و سایر موارد درون بازی را در My Neighbor Alice شخصی‌سازی کنید، این یکی از بهترین بازی های رایگان متاورس برای بازی است که می‌توانید با بازی کردن آن درآمد کسب کنید.

جوایز بازی به شکل ALICE است، یک توکن ERC-20 که می‌توان از آن برای خرید کالاهای مختلف درون بازی استفاده کرد. شما می‌توانید با انجام وظایف در بازی آلیس کسب درآمد کنید. توکن آلیس ارز اصلی بازی است که به بازیکنان امکان می‌دهد NFT‌ها را مبادله کنند، زمین بخرند و از ویژگی‌های DeFi مانند وثیقه، بازخرید و شرط‌بندی استفاده کنند.

بازیکنان ممکن است نقشه‌های مجازی را از آلیس یا بازار بازی خریداری کنند. جهان دارای تعداد محدودی طرح است که با توکن‌های NFT نشان داده شده است. هر بازیکن یک آواتار دارد که می‌تواند از آن برای برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان در بازی استفاده کند. دارایی‌های درون بازی از جمله خانه‌ها، حیوانات، سبزیجات، تزئینات و لوازم ارتقاء آواتار را می‌توان در بازار خریدوفروش کرد.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید