بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار جدید و اخبار فناوری : فناوری تایپ و اخراج کارمند تنبل

فناوری تایپ و اخراج کارمند تنبل

فناوری تایپ

اخبار فناوری / فناوری تایپ باعث لو رفتن و اخراج کارمند تنبل شد!
یک شرکت بیمه در استرالیا با استفاده از یک فناوری تایپ متوجه کارکرد پایین یکی از کارمندان خود شده و در نتیجه وی را اخراج کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آی ای، شرکت بیمه IGA از فناوری Keystroke برای بررسی تعداد دفعاتی که سوزی چیکو کیبورد رایانه اش را در ۴۹ روز کاری از اکتبر تا دسامبر لمس کرده بود استفاده کرد.

نتایج نشان داد که وی اغلب دیر سر کار آمده یا اصلا غایب بوده است. وی در ۴۷ روز کاری دیر به سر کار آمده، در ۲۹ روز کار خیلی زود محیط کار را ترک کرده و در ۴ روز هیچ کاری انجام نداده بود.

سوزی چیکو کارمند این شرکت به دلیل اخراج خود به کمیسیون کارعادلانه استرالیا شکایت کرده و مدعی شد که کارفرمای وی از قبل برای اخراجش برنامه داشته و اینکه وی را به خاطر مشکلات سلامت روانی اش اخراج کرده است.

این در حالیست که شکایت این زن از سوی کمیسیون کار استرالیا رد شد و به وی اعلام شد که اخراجش با دلایل معتبر«سوء عملکرد» بوده است. چیکو به مدت ۱۸ سال برای شرکت بیمه کار می‌کرد.

تحقیقات بیشتر نشان داد که این کارمند ضرب الاجل‌ها و جلسات را از دست می‌داده، اغلب غیبت داشته و در دسترس نبوده است و سو عملکرد در انجام وظایفش باعث شده تا شرکت بیمه جریمه شود.

این در حالیست که سوزی چیکو این نتایج را قبول ندارد و می‌گوید: گاهی اوقات ریتم کار وی کمی کند بوده ولی هیچ وقت اینطور نبوده که اصلا کار نکند.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید