بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار ارز دیجیتال و اخبار جدید : صرافی ارز دیجیتال والکس و حذف کارمزد معاملات دوج و شیبا

صرافی ارز دیجیتال والکس و حذف کارمزد معاملات دوج و شیبا

صرافی ارز دیجیتال والکس

اخبار ارز دیجیتال / صرافی ارز دیجیتال والکس به‌ عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین صرافی‌ها در زمینه ارز دیجیتال در خبری، صفر کردن کارمزد معاملات دوج و شیبا را اعلام کرده است. کسانی که در بازار رمزارزها فعالیت دارند، به‌خوبی می‌دانند خرید دوج کوین با کارمزد صفر یا خرید شیبا با کارمزد صفر می‌تواند چه تاثیری بر درآمد تریدر‌ها بگذارد. خرید دوج و شیبا با کارمزد صفر حتی برای افرادی که با حجم‌های کم معامله می‌کنند نیز، می‌تواند جذاب و کاربردی باشد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی دقیق‌تر موضوع حذف کارمزد معاملات دوج و شیبا بپردازیم.

خبر حذف کارمزد معاملات دوج و شیبا

صرافی ارز دیجیتال والکس به‌تازگی اعلام کرده است که تا پایان تابستان، درصد کارمزد برای معاملات دوج و شیبا را صفر درصد در نظر می‌گیرد. این اقدام به معنای این است که معامله‌گران می‌توانند از دو رمزارز دوج‌کوین و شیبا بیشترین سود را به‌واسطه حذف کارمزد به دست آورند. والکس این کارمزد صفر را به‌گونه‌ای فعال کرده است که کاربران می‌توانند در بخش‌های خریدوفروش آنی، معامله پیشرفته و حتی با استفاده از بات معامله‌گر از آن استفاده کنند.

این حذف کارمزد برای معاملات دوج و شیبا در والکس از تاریخ ۱۲ مرداد آغاز شده و تا ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت. این مزیت برای خریدوفروش در تمام پایه بازارها اعمال می‌شود؛ از جمله بازار‌های دوج/تومان، دوج/تتر، شیبا/تومان و شیبا/تتر. ارزش کارمزد صفر در معاملات دوج و شیبا بیشتر در معاملات با حجم بالا مشهود است؛ اما حتی در معاملات با حجم کم نیز عدم وجود کارمزد می‌تواند سودمند باشد. این مورد به این معناست که کاربران والکس بدون محدودیت حجم معاملات، از کارمزد صفر درصد بهره‌مند می‌شوند.

صرافی ارز دیجیتال والکس به‌ عنوان اولین ارائه‌دهنده بات معامله‌گر مبتنی بر هوش مصنوعی در ایران شناخته می‌شود و کارمزد صفر درصد را نیز در محصول بات معامله‌گر خود لحاظ کرده است؛ یعنی حتی اگر دانش و تجربه‌ کافی برای معامله دوج و شیبا نداشته باشید، می‌توانید با استفاده از این بات، از نوسانات این دو میم‌کوین بدون کسر کارمزد، سود مناسبی به دست آورید.

در نهایت با تایید این خبر در بازه زمانی مشخص شده، قادر به خرید دوج کوین با کارمزد صفر و خرید شیبا با کارمزد صفر خواهید بود و اگر به‌خوبی بازار را رصد کنید، می‌توانید از این موقعیت سود خوبی کسب کنید.

بررسی جذابیت معاملات دو رمز ارز دوج و شیبا

در بخش قبل پی بردیم خرید دوج و شیبا با کارمزد صفر خود به‌تنهایی می‌تواند یکی از مهم‌ترین عوامل در سود‌سازی معاملات این دو ارز باشد که به‌واسطه صرافی ارز دیجیتال والکس قرار است پیاده‌سازی شود. ارز‌های دوج و شیبا در صدر جدول میم‌کوین‌ها از نظر ارزش بازار یا Marketcap قرار دارند؛ یعنی این دو رمزارز از نظر ارزش بازاری بزرگ‌ترین جزء میم‌کوین‌ها هستند. این وضعیت می‌تواند به‌ عنوان یکی از عواملی که ریسک معامله آن‌ها را کاهش می‌دهد، محسوب شود.

همچنین، میم‌کوین‌ها به‌طورکلی به‌ عنوان ارز‌های جامعه‌محور شناخته می‌شوند. ازاین‌رو ارزش و نوسانات قیمتی آن‌ها به طور قابل‌توجهی تحت‌تأثیر اقدامات و حمایت‌های جامعه معامله‌گران و حامیان آن‌ها قرار می‌گیرد. به‌ عنوان‌مثال، حمایت از دوج‌کوین توسط شخصیت‌های مشهوری مانند ایلان ماسک منجر به رشد قابل‌توجه قیمت دوج‌کوین شده است؛ به همین ترتیب، شیبا که به‌ عنوان تعقیب‌کننده دوج‌کوین در بازار شناخته می‌شود نیز، رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده است.

بنابراین، به علت جامعه‌محور بودن این ارز‌ها و تأثیر قابل‌توجهی که حمایت و اقدامات شخصیت‌های برجسته در بازار بر آن‌ها دارد، نوسانات قیمتی این دو میم‌کوین نسبت به سایر ارز‌های دیجیتال بیشتر است؛ البته، باید توجه داشت که نوسانات قیمتی ممکن است به هر دو سمت صعودی و نزولی باشد. هر معامله‌گری باید با درنظرگرفتن این شرایط اقدامات سودسازی را انجام دهد. برای مثال خرید دوج و شیبا با کارمزد صفر یکی از موقعیت‌هایی است که می‌تواند در سودسازی بیشتر شما کمک‌کننده باشد.

اهمیت امنیت صرافی ارز دیجیتال برای سود‌سازی

دسترسی به مواردی نظیر خرید دوج کوین با کارمزد صفر یا خرید شیبا با کارمزد صفر می‌تواند بهترین موقعیت برای کسب سود حداکثری از بازار رمزارز‌ها باشد؛ اما فرض کنید شما در صرافی ارز دیجیتالی مشغول به فعالیت هستید که اصلا امنیت حساب معاملاتی کاربرانش در وضعیت خوبی قرار ندارد، در این شرایط شما با کسب بیشترین سود هم شاید نتوانید از درآمد خود استفاده کنید؛ زیرا هر لحظه احتمال دارد تا سارقان با هک‌کردن اطلاعات و حساب کاربری شما تمام درآمد و دارایی‌تان را از بین ببرند.

صرافی ارز دیجیتال والکس از تمهیدات امنیتی متعددی برای حفظ دارایی کاربران استفاده می‌کند. یکی از این تمهیدات، نگهداری دارایی‌های دیجیتال کاربران به‌صورت آفلاین یا سخت‌افزاری است؛ این روش به‌طورکلی امنیت و حفاظت از دارایی‌ها افزایش می‌دهد؛ همچنین، استفاده از دیواره‌های آتش چندلایه جزو دیگری از تمهیدات امنیتی صرافی ارز دیجیتال والکس است. این دیواره‌ها به طور مداوم ترافیک شبکه را مورد بررسی و پالایش قرار می‌دهند و برای جلوگیری از حملات و نفوذ‌های ناخواسته استفاده می‌شوند؛ به‌غیراز این موارد، رمزنگاری داده‌های مهم و هویتی کاربران نیز بخش دیگری از امنیت صرافی والکس است.

والکس بک‌آپ‌گیری مداوم از اطلاعات مهم سامانه را نیز به‌ عنوان یکی از تمهیدات امنیتی خود پیاده‌سازی می‌کند. ازاین‌رو اطلاعات مهم و حساس در سیستم به طور مداوم پشتیبان‌گیری می‌شوند تا در صورت بروز هرگونه خطا یا مشکل، امکان بازیابی اطلاعات وجود داشته باشد.

صرافی ارز دیجیتال والکس بهترین صرافی برای خرید دوج و شیبا با کارمزد صفر

حال که با تمامی مزایای امنیتی والکس آشنا شدید و خبر خوب این صرافی دررابطه‌با خرید دوج کوین با کارمزد صفر و خرید شیبا با کارمزد صفر را شنیدید، می‌توانید با خیال راحت به خرید دوج و شیبا با کارمزد صفر بپردازید و از این قابلیت سود خوبی کسب کنید. صرافی ارز دیجیتال والکس با بیش از 5 سال سابقه در کریپتوکارنسی، بهترین و به‌رزو‌ترین خدمات را برای معامله در این بازار، نظیر ربات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، در اختیار شما قرار می‌دهد تا به سود‌های خوبی دست یابید. به‌غیراز ارز‌های شیبا و دوج کوین، تعداد قابل‌توجه دیگری از رمزارزها در این صرافی قابل معامله هستند که می‌توانید با بررسی دقیق نمودار و اخبار مرتبط با آن‌ها نیز به معامله بپردازید.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید