بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار جدید و اخبار فناوری و اینترنت و شبکه های اجتماعی : شبکه ایکس در مسیر تبدیل‌شدن به سوپراپ!

شبکه ایکس در مسیر تبدیل‌شدن به سوپراپ!

توییتر و لوگوی ایکس

جهان دیجیتال ( wdigi.ir)  شبکه‌ی اجتماعی ایکس در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که امسال پرداخت‌های همتابه‌همتا را راه‌اندازی خواهد کرد. ایکس، پلتفرم تحت مالکیت ایلان ماسک، گفت که این پرداخت‌ها «فایده‌ها و فرصت‌های کاربری بیشتری را برای تجارت» آشکار می‌کنند؛ زیرا این پلتفرم برای «انقلابی‌کردن سال ۲۰۲۴» در حال کار است.

معرفی تجارت همتابه‌همتا در X نمایانگر جدیدترین تغییر گسترده در این پلتفرم از زمان فروش به ایلان ماسک است. ماسک که به‌عنوان مدیرعامل تسلا و اسپیس‌ایکس نیز شناخته می‌شود، برای تبدیل ایکس به «برنامه‌ی همه‌کاره» یا «سوپراپلیکیشن» تلاش می‌کند. منظور از سوپراپلیکیشن اپلیکیشنی است که انواع خدمات را یک‌جا ارائه می‌دهد.

ماسک در پستی در ماه جولای (تیر و مرداد) گفت که ایکس قصد دارد قابلیت «ارتباطات جامع و توانایی مدیریت کل دنیای مالی شما» را به پلتفرم اضافه کند. ماه‌ها قبل، ایکس ویژگی‌ای را با مشارکت eToro، یکی از شرکت‌های تجارت اجتماعی، معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد به ارزهای دیجیتال و سهام و سایر انواع دارایی‌های مالی دسترسی داشته باشند.

ایکس محتوا و قابلیت‌های اصیل بیشتری را نیز معرفی خواهد کرد و به سرمایه‌گذاری روی سازندگان و مشارکت محتوا و تقویت تبلیغات در سال جاری ادامه خواهد داد.

منبع: زومیت

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید