بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار جدید و معرفی سایت : سایت حذف واترمارک از عکس Wondershare

سایت حذف واترمارک از عکس Wondershare

سایت Wondershare

معرفی سایت کاربردی / وب سایت Wondershare یک سرویس آنلاین است که خدمات گسترده‌‌ای برای ویرایش عکس نظیر حذف پس‌زمینه، بزرگ‌نمایی و صد البته حذف واترمارک را به کاربران خود ارائه می‌دهد. باید خاطر نشان کنیم که این وب‌سایت نمی‌تواند واترمارک «Activate Windows 10» که در گوشه‌ی ویندوز ۱۰ ظاهر می‌شود را از ببرد، اما قادر خواهد بود واترمارک عکس‌های مد نظر شما را پاک کند.

برای این کار نیاز نیست که کار خاصی را انجام دهید. تنها کاری که باید بکنید، این است که تصویری که واترمارک دارد را درون سایت آپلود کرده یا لینک تصویر مد نظر خود را به سایت دهید. بعد از اینکه عکس شما آپلود شد، گزینه‌های مختلفی برای استفاده‌ی شما به نمایش در می‌آید. در این مرحله لازم است که شما، قسمت‌هایی که واترمارک دارد را مشخص کرده تا سایت حذف واترمارک از عکس Wondershare بقیه‌ی کار‌ها را انجام دهد.

شما می توانید اندازه قلم را برای اشیاء بزرگ‌تر یا کوچک‌تر تنظیم کنید و همچنین هر گونه تغییری را دوباره به حالت اول خود برگردانید. باید خاطر نشان کنیم که بیشتر قابلیت‌هایی که این سایت در اختیار شما قرار می‌دهد، رایگان نیست. اگر می‌خواهید اجسام ناخواسته‌ی عکس‌های خود را پاک کنید و واترمارک Wondershare روی آن عکس قرار نگیرد، باید هزینه‌ی آن را پرداخت کنید. شما می‌توانید سرویس‌های مختلف را با قیمت‌های گوناگون بررسی کرده و بر اساس کاری که قصد انجام آن را دارید، هزینه کنید.

برای ورود به سرویس آنلاین سایت Wondershare از آدرس زیر استفاده کنید :

Wondershare Pixcut

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید