بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار فناوری و ابزار دیجیتال دیگر و اخبار جدید : رونمایی نسخه فضایی گلکسی واچ ۶ کلاسیک سامسونگ

رونمایی نسخه فضایی گلکسی واچ ۶ کلاسیک سامسونگ

نسخه فضایی گلکسی واچ ۶ کلاسیک سامسونگ

ابزار دیجیتال / سامسونگ از نسخه ویژه جدید گلکسی واچ ۶ کلاسیک با نام «Astro Edition» رونمایی کرد. کره‌ای‌ها برای ساخت و طراحی این ساعت هوشمند از اسطرلاب الهام گرفته‌اند، ابزاری باستانی که به دانشمندان کمک می‌کرد زمان را مشخص کنند و مسیر خود را پیدا کنند.
Astro Edition اولین نسخه ویژگی از گلکسی واچ برای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا خواهد بود. سامسونگ اشاره می‌کند که اسطرلاب «نماد میراث علمی و نوآورانه این منطقه به‌ویژه در مسئله زمان، نجوم و ریاضیات» بوده است و به همین دلیل برای طراحی محصول خود از آن استفاده کرده است.
این نسخه از گلکسی واچ ۶ کلاسیک فقط در اندازه ۴۷ میلی‌متری عرضه شده است و از بند پارچه‌ای اضافی و البته ویژگی‌های نرم‌افزاری و واچ‌فیس‌های انحصاری بهره می‌برد. از جمله ویژگی‌های انحصاری این دستگاه می‌توان به قطب‌نما و قابلیت ردیابی حرکات خورشید و ماه اشاره کرد.

نسخه فضایی گلکسی واچ ۶ کلاسیک سامسونگ

گلکسی واچ ۶ کلاسیک Astro Edition از اواخر امروز از طریق وب‌سایت رسمی سامسونگ در دسترس خواهد بود و قیمت و جزئیات بیشتری مربوط به عرضه این دستگاه از طریق شعب محلی غول کره‌ای اعلام خواهد شد. از جمله بازار‌هایی که این نسخه محدود از ساعت هوشمند سامسونگ را دریافت خواهند کرد، می‌توان به بحرین، مصر، عراق، اردن، کویت، عربستان، امارات متحده عربی و ترکیه اشاره ککرد.

سری گلکسی واچ ۶ سامسونگ ماه گذشته در جریان رویداد آنپکد این شرکت معرفی شد که شامل گلکسی واچ ۶ و گلکسی واچ ۶ کلا‌سیک می‌شود. سامسونگ به نسل جدید ساعت‌های هوشمند خود تغییرات چندان قابل‌توجهی نسبت به قبل اضافه نکرده است و درعوض، بیشتر روی بهینه‌سازی ویژگی‌های مختلف سری گلکسی واچ ۶ تمرکز کرده است. می‌توان گفت که اصلی‌ترین تفاوت گلکسی واچ ۶ با مدل کلا‌سیک آن به حاشیه چرخان دور نمایشگر مربوط می‌شود. قیمت پایه گلکسی واچ ۶ از ۲۹۹ دلار و مدل کلا‌سیک از ۳۹۹ دلار آغاز می‌شود.

منبع: دیجیاتو

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید