بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار جدید و اخبار هوش مصنوعی و اینترنت و شبکه های اجتماعی : دوبله‌ ویدیوهای یوتوب با هوش مصنوعی

دوبله‌ ویدیوهای یوتوب با هوش مصنوعی

دوبله‌ ویدیوهای یوتوب با هوش مصنوعی

اخبار هوش مصنوعی / گوگل از چندین ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی جدید ازجمله ابزار دوبله‌کردن برای سازندگان ویدیوهای یوتوب رونمایی کرد تا در آینده هوش مصنوعی نقش بیشتری در این پلتفرم پخش ویدیو داشته باشد.

یوتوب در رویدادی به‌نام Made on Youtube، ویژگی‌های جدیدی را معرفی کرد که شامل مواردی مانند تصاویر و ویدیوهای پس‌زمینه، پیشنهاد موضوعات و همچنین جستجوی موسیقی می‌شود.

قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید یوتوب
یکی از ویژگی‌های جدید، Dream Screen نام دارد که امکان ساخت ویدیوها و تصاویر را فراهم می‌کند و می‌توان از آن‌ها به‌عنوان پس زمینه Youtube Shorts استفاده کرد. در ابتدا سازندگان ویدیو می‌توانند با نوشتن دستورات، پس‎‌زمینه بسازند. اما درنهایت امکان ترکیب و ویرایش محتواهای ساخته‌شده توسط هوش مصنوعی با Dream Screen هم فراهم می‌شود.
علاوه‌براین، یک ویژگی هوش مصنوعی جدید در یوتوب استودیو می‌تواند برای کاربران ایده‌ها و طرح‌های کلی ایجاد کند. به گفته یوتوب، پیشنهادهای هوش مصنوعی برای هر سازنده‌ای متفاوت خواهد بود و این پیشنهادها براساس موضوع‌های ترند به افراد ارائه می‌شوند. همچنین یک سیستم پیشنهاد موسیقی مبتنی بر هوش مصنوعی، توضیحات متنی را از سازنده ویدیو دریافت می‌کند و موسیقی پیشنهاد می‌دهد.

درنهایت یوتوب از ویژگی دوبله مبتنی بر هوش مصنوعی رونمایی کرده است که به سازندگان اجازه می‌دهد که ویدیوهای خود را به زبان‌های دیگر دوبله کنند. یوتوب در گذشته از ارائه این ویژگی خبر داده بود.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید