نماد سایت جهان دیجیتال

تبلت‌های جدید سامسونگ با قابلیت‌های جذاب

Galaxy Tab S۹ Ultra

Galaxy Tab S۹ Ultra

اخبار فناوری / تبلت‌های جدید سامسونگ با قابلیت‌های جذاب از راه می‌رسند
مدت هاست که شایعه شده است که سامسونگ در رویداد بعدی Unpacked خود خانواده تبلت جدیدی را در کنار گلکسی Z Fold۵ و Flip۵ و خانواده Galaxy Watch۶ معرفی می‌کند.

این رویداد در حال حاضر احتمالا در اواخر ماه جولای برگزار می‌شود و هر چه به آن نقطه نزدیکتر می‌شویم، جزئیات بیشتری در مورد این دستگاه‌ها منتشر می‌شود.

امروز در مورد Galaxy Tab S۹+ و Galaxy Tab S۹ Ultra صحبت می‌کنیم، دو تا از سه تبلتی که باید از خانواده S۹ تشکیل شوند (سومین مدل S۹ وانیلی است). از طریق یک گواهینامه جدید TUV، اکنون می‌دانیم که سه نسخه از هر کدام وجود خواهد داشت.

Galaxy Tab S۹+ با شماره مدل‌های SM-X۸۱۶B، SM-X۸۱۰ و SM-X۸۱۶N وارد بازار می‌شود، در حالی که Galaxy Tab S۹ Ultra دارای SM-X۹۱۶B، SM-X۹۱۰ و SM-X۹۱۶N است. برای هر دو، اولی مدل دارای ۵G، مدل میانی تنها مدل جهانی Wi-Fi و آخرین مدلی است که به طور خاص برای بازار کره جنوبی طراحی شده است.

همین گواهی همچنین نشان می‌دهد که S۹+ و S۹ Ultra هر دو می‌توانند با شارژری که از شارژ سریع ۱۰V/۴.۵A یا ۴۵W پشتیبانی می‌کند عرضه شوند. همانطور که گفته شد، با توجه به سامسونگ، به احتمال زیاد این تبلت‌ها از شارژ ۴۵ واتی پشتیبانی می‌کنند. شارژ ۴۵ واتی اصلاً تعجب‌آور نخواهد بود، زیرا Galaxy Tab S۸+ و Tab S۸ Ultra سال گذشته نیز از آن پشتیبانی می‌کردند.

منبع: GSMARENA

خروج از نسخه موبایل