بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار جدید و اخبار ارز دیجیتال :  بهترین توکن های متاورسی / توکن Fight Out

 بهترین توکن های متاورسی / توکن Fight Out

توکن Fight Out

ارز دیجیتال / سکه اصلی Fight Out، با نام $FGHT، بازیکنان را قادر می‌سازد لوازم آرایشی بخرند و یک آواتار منحصر به‌فرد با مدل مو، خالکوبی و لباس مورد نظر بسازند. این سکه متاورس گزینه بسیار خوبی برای کسب درآمد است و با ارائه آپشن‌های مختلف به وسیله آن، می‌توان به بازیکنان این امکان را داد که اندیشه و سلیقه خود را به آواتارشان منتقل کنند. این سکه یکی از بهترین توکن های متاورسی است.

شبیه بازی‌های رایانه‌ای، بازیکنان پس از تکمیل چالش‌ها، جوایزی را به شکل ارز درون برنامه‌ای REPS دریافت می‌کنند. اگر REPS کافی به دست نیاورده‌ باشند، می‌توانند با سکه‌های FGHT چیزهایی را که می‌خواهند بخرند.

هنگامی که آواتار بازیکن به‌اندازه کافی قوی شد، وارد متاورس می‌شود و با بازیکنان دیگر مبارزه می‌کند. آواتار برای کسب سکه‌های بیشتر در مسابقات و لیگ‌ها رقابت می‌کند.

بازیکنان می‌توانند از سکه‌های خود برای مبادله آن‌ها با کالاهای Fight Out، جلسات آموزشی از راه دور و حتی برای عضویت در باشگاه‌های Fight Out استفاده کنند.

این سکه متاورس که یکی از بهترین توکن های متاورسی محسوب می‌شود، در حال حاضر در پیش فروش موجود است. Fight Out آن را 0.0238 دلار ارزش گذاری کرده است و 13.5٪ از کل عرضه را در این دوره ارائه می‌دهد.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در پایگاه خبری و تحلیلی جهان دیجیتال دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید