بررسی لپ تاپ اسپکتر X360 اچ پی

در سال ۲۰۱۲ اینتل با همکاری چندی از تولید کننده های مطرح باطراوت افزار، اقدام به شناساندن رده ی جدیدی از لپ تاپ ها با نام اولترابوک کرد تا بوسیله مقابله با نمو تبلت ها بپردازد. وزن اندک، پردازنده ی بوسیله نسبت توانمند ولی کمینه مصرف، معنوی لطیف و طول زندگی بالای باتری، از بنیادی ترین مشخصه های اولترابوک ها به احصائیه می رود. با وجود پشتیبانی همه ی جانبه ی اینتل از شرکای پر اب افزاری خود، این رده از لپ تاپ ها هیچگاه موفقیت چشمگیری کسب نکردند. این موضوع تا حدی پیش رفت که مایکروسافتشخصا دست به امر شد و سرفیس پرو و بوسیله قفا آن سرفیس بوک را شناساندن کرد. غول ابدار افزاری جهان با نمایش ی سرفیس بوک لرز بر اندام تولید کنندگان انداخت.

به پشت آن، شرکای تجاری مایکروسافت با الگو برداری از دو تبلت / لپ تاپ مایکروسافت، نسبت به تولید محصولات مانند کردند. اما اچ معلول ترجیح عدل تا واژه نقشه کشی اختصاصی خود را با اشتهار تجاری Spectre ارائه کند. اسپکتر، غلبه طراحی و استعداد مهندسی اچ اثر را به رخساره رقبا می کشد. اچ پی اخیرا با شناساندن اسپکتر ۱۳.۳، رکورد مخلوق ترین لپ تاپ دنیا را نیز شکست. اما امروز داخل زومیت میزبان یکی دیگر از محصولات سری پرمیوم اچ اثر هستیم؛ اسپکتر X360 که بوسیله اعتقاد اکثر کارشناسان بهترین لپ تاپ تولید شده توسط اچ پی و یکی از بهترین های جهان در کلاس خود است. اسپکتر X360 با طراحی زیبا، پردازنده ی توانمند، رنگ بندی زیاد جذاب، نمایشگر لمسی با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه، یکی از نیکوترین گزینه های موجود برای آن گروه از کاربران است که به دنبال لپ تاپی ریختگی با عمر باتری خوب و البته طراحی خاص و تخصیص به بی نظیر هستند.

مشخصات فنی ابعاد: ۳۲۴ در ۲۱۸ داخل ۱۶ میلی مترپردازنده: اینتل Core i7-6500U با فرکانس پردازشی ۲.۵ تا ۳.۱ گیگاهرتزحافظه کش: ۴ مگابایتنمایشگر: ۱۳ اینچی IPS LED-backlit LCD با رزولوشون ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل پردازنده گرافیکی: اینتل HD Graphics 520بلندگو: بلندگو های داخلی استریو پیدایش Bang