گلکسی بوک فلکس 5G سامسونگ با تراش تایگر لیک معرفی شد

AسامسونگGHAROOOON روز گذشته عادات مهمی کوچکتر نشانی «عمر غیرقابل اسکان» برای رونمایی محصولاتی که در ابتدا فراغت حیات با خود به رسوم ایفا ۲۰۲۰ بیاورد، برگزار کرد. تو این مراسم محصولات متنوعی رونمایی شدند و فکر می کردیم که سامسونگ به این زودی ها سرود معرفی محصول متاخر ندارد، بااین حال شب گذشته و لحظاتی پس از معرفی تراشه های سلسله یازدهی سری تایگر لیک اینتل، جدیدترین لپ تاپ سامسونگ با نام گلکسی بوک فلکس فایوجی (Samsung Galaxy Book Flex 5G) معرفی شد. این لپ تاپ که نسخه ی 5G لپ تاپ دگرگونی شدنی گلکسی بوک فلکس به احصائیه می آید، نخستین لپ تاپ 5G سامسونگ لقب می گیرد. سامسونگ دعوی می کند که محموله گلکسی بوک فلکس 5G بسیار میسر است و کاربر می تواند آن را بوسیله هر جایی که می خواهد ببرد. 

گلکسی بوک فلکس 5G برخی تغییرات فاحش به خود دیده است تا تجربه ی بهتری از لپ تاپ های سامسونگ را ارائه دهد. بوک فلکس 5G را می توانیم یکی از نخستین لپ تاپ های دنیا با تراشه ی سری تایگر لیک به احصائیه بیاوریم. خراش های قوم ی تایگر لیک که شب گذشته رونمایی شدند برپایه ی لیتوگرافی ۱۰ نانومتری سوپرفین مخلوق شده اند و غلبه پردازشی بیشتری نسبت بوسیله خراش های سری آیس لیک دارند. یکی از نکات عمده درباره ی تراشه های تایگر لیک، بهره مندی آن ها از پردازنده ی گرافیکی مجتمع مبتنی کنار معماری Xe است.گلکسی بوک فلکس 5G سامسونگ یکی از نخستین لپ تاپ های دنیا با گواهی Evo اینتل است

تراشه های سری تایگر لیک، استعمال انرژی کمتری نسبت به طایفه قبلی دارند و زندگی باتری بهتر بخاطر لپ تاپ ها به همراه می آورند. سامسونگ بوسیله طور دقیق اشاره نکرد که گلکسی بوک فلکس 5G بوسیله کدام یک از تراشه های سری تایگر لیک مهیا شده، بااین حال گفته که این تراشه متعلق به سری Core i5 خواه Core i7 با پردازنده گرافیکی Xe خواهد بود. داخل نظر داشته باشید که معیار Core i3 تراشه های متاخر اینتل پردازنده ی گرافیکی Xe ندارد. به لطف حضور خراش ی تایگر لیک، هوی محضر تاندربولت ۴ را در لپ تاپ جدید سامسونگ داشته باشید.

از بین خراش های سری Core i5 یا Core i7 تایگر لیک می توانیم بوسیله Intel Core i7-1165G7 با چهار هسته و هشت شکننده اشاره کنیم که سرعت کلاک پایه ی ۲٫۸ گیگاهرتز دارد و به سرعت کلاک بوست تمام هسته ای ۴٫۱ گیگاهرتز دست پیدا می کند. نمونه ی دیگر Intel Core i7-1160G7 معروفیت دارد که از تعداد مثل هسته و ترد بهره می گیرد و سرعت کلاک بوست کامل هسته ای اش بوسیله ۳٫۶ گیگاهرتز می رسد. Intel Core i5-1135G7 یکی دیگر از تراش های تایگر لیک با چهار هسته و هشت ترد به حساب می آید.

درون مدل جدید گلکسی بوک فلکس سامسونگ از دوربینپشتی ۱۳ مگاپیکسلی استفاده شده است که توانایی بسیار خوبی برای ثبت تصاویر و ویدئوها دارد. لپ تاپ ها به طور متعارف از دوربین باکیفیت روزی مند نیستند و آستان دوربین ۱۳ مگاپیکسلی تو گلکسی بوک فلکس 5G اطلاع عطا است. این لپ تاپ همچنین از دوربین جلویی 720p یکروز می برد. گلکسی بوک فلکس 5G سامسونگ یکی از اولیه لپ تاپ های جهان با معترف Evo اینتل است. درون Galaxy Book Flex 5G از ۱۶ گیگابایت حافظه ی رم با ۵۱۲ گیگابایت درایو SSD استفاده شده است

اینتل شب گذشته تو سیلان برگزاری مراسم آنلاین خویشتن گفت: «لپ تاپ هایی که تحت پشتیبانی گواهی Evo هستند باید بتوانند درون شرایط دنیای واقعی بوسیله معیار ۹ ساعت یا بیشتر با ورقه ارائه 1080p شارژدهی کنند، در عرض کمینه از یک وقت از حالت Sleep وارد هوا ویندوز شوند، از فناوری شارژ سریع پشتیبانی کنند (بیش از چهار زمانه شارژدهی با ۳۰ دقیقه شارژ)، از وای فای ۶ بهره بگیرند و دارای تاندربولت ۴ باشند». لپ تاپ متاخر سامسونگ ۱٫۲۶ کیلوگرم وزن دارد و در رنگ نقره ای به بازار عرضه می شود. 

به جاهل از مواردی که بوسیله آن ها اشاره کردیم، لپ تاپ جدید سامسونگ، تفاوت چندانی با گلکسی بوک فلکس ندارد که البته اتفاق قباحت نیست. این لپ تاپ از صفحه نمایش ۱۳٫۳ اینچ کاربرد می کند و به قلم S S Pen با جدیدترین نسخه از Samsung Notes مجهز. است از بین دیگر مشخصه های لپ تاپ سامسونگ می توانیم به وای فای ۶، بلوتوث ۵٫۱، ۱۶ گیگابایت حافظه ی رم و ۵۱۲ گیگابایت ذهن ذخیره سازی SSDاشاره.

کنیم سامسونگ تاکنون بوسیله طور دقیق اعلام نکرده است که گلکسی بوک فلکس 5G چه قیمتی دارد و تو چه زمانی عرضه می. شود طبیعتا ارزش این لپ تاپ اعلی از مدل مقیاس خواهد. بود با درنظرگرفتن این حقیقت که لپ تاپ های 5G در راسته متجاوز اندک هستند، شاید سامسونگ هزینه ی اضافی دیگری را غم بوسیله نفقه ی نهایی وسیله اضافه. کند بیشتر:بخوانید سامسونگ آپدیت رابط کاربری OneUI.2 5 را برای سری گلکسی اس 10 عرضه کردگلکسی فیت 2 سامسونگ معرفی شدسامسونگ الکترونیک برای ترقی فناوری UTG با کورنینگ همکاری می کندایسر اسپین 7 با تراشه 8cx Gen 2 5G کوالکام شناساندن شدتراشه اسنپدراگون 8cx Gen 2 5G کوالکام درون ادا 2020 معرفی