آموزش جنین به مرحله و تصویری ساخت ایمیل

مقاله های مرتبط:آموزش تبدیل عکس به GIFرسم نمودار خطی در اکسلاندروید باکس چیست؟آموزش ساخت ایمیل یکبار مصرف

ایمیل (E-Mail) مخفف پست الکترونیکی (Electronic Mail) است و می توان آن را مجموعه ای از اطلاعات ذخیره شده تو کامپیوتر دانست که از شیوه اینترنت میان دو کاربر، تبادل می شود. ایمیل می تواند شامل متن، فایل های مختلف، تصاویر و فایل های ویدیویی باشد که از سر شبکه برای یک فرد یا یک گروه ارسال می شود. سرویس های مختلفی این طور خدماتی را نمایش می دهند که می قابلیت از رادیکال ترین آن ها به جیمیل (Gmail)، یاهو (Yahoo)، هات میل (Hotmail) و سایر موارد اشاره کرد. در این مقاله به سؤال چگونه ایمیل بسازیم، یک پاسخ جامع و کامل خواهیم داد؛ با ما همراه باشید.اهمیت ساخت ایمیل

امروزه بوسیله دلیل پیشرفت های به وجود آمده در دنیای فناوری، کمتر کاربری بود دارد که یک پست الکترونیک شخصی نداشته باشد. در حال مهیا ایمیل برای پیدایش حساب کاربری اینستاگرام و حتی ادخال به کامل وب سایت ها، الزامی است. فرض کنید نیت دارید معلومات مربوط به پروژه های کاری را تو قالب فایل، تصاویر یا متن برای کارفرما و مدیران خود ارسال کنید. قطعا بهترین روش برای ارسال این اطلاعات، استفاده از بستر پست الکترونیک است.

وب سایت های یدکی هم برای برقراری رابطه با مخاطبان، آدرس پست الکترونیکی خود را ارائه می دهند. تو صورتی که قصد داشته باشید از جدیدترین مقالات و اطلاع دادن یک وب سایت آگاهی پیدا کنید، نیازمند ایمیل بخاطر برقراری ربط و ارسال یادداشت خواهید بود. تمام این موارد، تنها گوشه ای از اهمیت داشتن یک ایمیل بوده و ما اراده داریم شما را با روش ساخت ایمیل داخل درخت سرو های مختلف، آشنا کنیم. پس از معاینه این مقاله، دیگر از خود نخواهید پرسید که چگونه برای اینستاگرام ایمیل بسازم و به راحتی، می توانید نیاز خویشتن را رفع کنید.جیمیل (Gmail)

جیمیل (Gmail) یک درخت سرو مبتنی بر ایمیل بوده که توسط همدستی گوگل توسعه روشن کرده است. کاربران با تاسیس احصائیه کاربری جیمیل، یک گیگابایت فضای پس انداز سازی پیام را در اصالت خواهند گرفت. البته جیمیل قابلیت های متجاوز زیادتری دارد و همین ویژگی ها توانسته محبوبیت آن را در میان کاربران، اضافه دهد.چگونه جیمیل بسازیم؟

ساخت یک احصائیه کاربری جیمیل، نیازمند هنگام کردن چند مرحله و ثبت برخی اطلاعات است. ما در این روش، تاسیس یک احصائیه کاربری جیمیل را گام به شلنگ به شما آموزش خواهیم انصاف.

۱ : ابتدا یک مرورگر را باز کرده و وارد وب سایت جیمیل شوید. شما می توانید این امر را با طولانی مرورگرها درون کامپیوتر یا مک انجام دهید.

۲ : داخل امتداد روی گزینه خلق یک احصائیه کاربری (Create an Account) کلیک کنید؛ یک گزینه قرمز تو ورقه وب سایت جیمیل که تو گوشه سمت راست قسمت بالا صبر دارد. این گزینه زمانی که تاکنون با مرورگر خویشتن وارد حساب کاربری جیمیل نشده باشید، نمایش داده می شود. تو صورتی که از قبل در یک حساب کاربری جیمیل هوشیار شده اید، باید روی تصویر پروفایل کلیک کنید و گزینه افزایش شمار کاربری (Add Account) را مجددا تفویض کنید. داخل ادامه روی گزینه Use another Account و پس ازآن Create Account کلیک کنید.

۳ : تو فیلد Name، باید صیت خویشتن را وارد کنید.

۴ : درون کادر دوم که پایین کادرهای Firs Name و Last Name استراحت دارد، باید یک معروفیت کاربری اختصاصی قرار دهید؛ این معروفیت عام بوسیله عنوان آدرس ایمیل شما شناخته می شود. در صورتی که اشتهار موردنظرتان را برای حساب کاربری بیدار کردید، اما یک خطا فاش شد، باید بدانید که اشتهار موردنظر شما توسط کاربران دیگر مورد مصرف قرار گرفته و دیگر امکان تأیید مکرر آن بود ندارد. واضح است که دو شخص نمی توانند یک آدرس داشته باشند و این منکر هم به همین موجب محسوس می شود.

۵ : تو دنباله باید رمز عبور حساب کاربری جیمیل خود را تعیین و در نهایت، تأیید کنید. در کادر Password، رمز عبور موردنظرتان را بااطلاع کنید و در فیلد Confirm، باید مجددا آن را برای تأیید خبردار کنید. توجه داشته باشید که اشاره عبور جیمیل، حداقل ۸ کاراکتر بوده و باید شامل کلمات کوچک، کلمات بزرگ، اعداد و کاراکترهای مخصوص باشد تا بدین ترتیب، بتوان گفت از امان زیاد منت برخوردار است.

۶ : روی گزینه Next کلیک کنید؛ یک گزینه به رنگ آبی که در سمت عبث قسمت پایین مشاهده می شود.

۷ : یکی دیگر از مراحل مهم در ساخت جیمیل را می نبوغ واقف کردن شماره تلفن دانست. با اینکه می توانید از آن عبور کنید، اما پیشنهاد می کنیم عده تلفن خود را برای مواقع اضطراری، بااطلاع کنید. بخاطر این کار، مقدمه موضع مکانی خویشتن را نمایان کرده و سپس عده تلفن را واقف کنید. سبب پا بر جا وارد کردن شماره تلفن طی ثبت نام و ساخت جیمیل، رعایت موارد امنیتی بوده و برای سایر کاربران، عرضه داده نخواهد شد.

۸ : در دنباله می توانید آدرس یک ایمیل دیگر را با کمال مطلوب ریکاوری، وارد کنید. در پایین کادر عده تلفن، امکان وارد کردن یک آدرس ایمیل دیگر بوسیله سرود بازیابی احصائیه کاربری جدید، حیات دارد. در صورتی که پسورد جیمیل خود را فراموش کردید، این آدرس ایمیل می تواند برای ریکاوری پسورد جیمیل، عالی باشد. البته شما می توانید آدرس ایمیل را بی آرامی مانند عده تلفن، وارد نکنید، اما شدیدا توصیه می کنیم که این کار را برای مواقع ضروری ادا دهید.

۹ : از منوی کشویی کادرها بخاطر واقف کردن ماه و تاریخچه متولد خود، مصرف کنید. فدایی از سرویس های گوگل نیازمند دانستن تاریخ نکته سنج تولد هستند و هوشیار کردن تاریخ دقیق، وقار زیادی دارد.

۱۰ : یکی دیگر از بسرنوشت شوم دچار کردن هایی که هنگام تاسیس حساب کاربری جیمیل خواهید دید، بخش مربوط به تعیین جنسیت است. جنسیت خود را بخاطر مذکر و مونث به تزیین با انتخاب گزینه های Male و Female اعلام کنید.

۱۱: گزینه Next را که با رنگ آبی در تقدیر پایین ورق راحتی دارد، انتخاب کنید.

۱۲: گزینه ارسال (Send) را که با رنگ آبی در پایین صفحه راحتی دارد، انتخاب کنید. تو صورتی که شماره تلفن خویشتن را واقف کرده باشید، یک پیامک برای شما ارسال خواهد شد تا بدین ترتیب، احراز هویت انجام شود.

۱۳: کد احراز هویت که توسط گوگل و از قانون پیامک بخاطر شما ارسال شد را تو کادر موردنظر، واقف کرده و گزینه Verify را تفویض کنید.

۱۴: در امتداد باید میان گزینه های Yes ،I am In خواه Skip یک کدام را انتخاب کنید. در صورتی که اراده دارید عده تلفن بیشتری را وارد کنید، روی گزینه اول و در غیر این صورت، گزینه دوم را تأیید کنید.

۱۵: در صورتی که صفحه حریم خصوصی (Privacy and Terms Policy) را وارسی کنید، با اطلاعاتی که گوگل جمع آوری و استفاده می کند، آشنا خواهید شد.

۱۶: به جانب پایین صفحه لول کرده و گزینه I Agree را انتخاب کنید؛ این گزینه با رنگ آبی در پایین مقدر شدن موردنظر صبر دارد. هنگامی که تأیید نهایی انجام شود، بوسیله صورت مستقیم وارد حساب کاربری جیمیل متاخر خود خواهید شد.

محدودیت های جیمیل

هنگامی که واقف احصائیه کاربری جدید خود شدید، به فراغت می توانید وارد جعبه پستی (Inbox) شوید و پیام های جدید خود را مشاهده کنید. تو حالت عادی، ورق حقیقی حساب کاربری شما در جیمیل دارای سه برگه بوده که هر کدام، پیام های مربوط بوسیله خود را اطلاع و ذخیره سازی خواهند کرد. بوسیله عنوان مثال، برگه Social مربوط به ایمیل هایی بوده که از جانب شبکه های اجتماعی دریافت می کنید.مقاله های مرتبط:جیمیل و 17 راهکار بخاطر حرفه ای شدن درون آنآموزش زمانبندی ارسال پیام ها داخل جیمیل

توجه داشته باشید که امکان افزودن دسته بندی های جدید غصه وجود دارد و این کار می تواند باعث منظم شدن حساب کاربری شود. برای این کار، کافی ست روی تشبیه کردن ( ) موجود در پهلو برگه Promotions، کلیک کنید. در سمت چپ صفحه اصلی جیمیل، منوهایی با قابلیت های خاص حیات دارند که شامل موارد مافوق می شوند.

صندوق ورودی (Inbox): کلیه پیام هایی که برای شما ارسال می شوند، در این جزء پس انداز و قابل مشاهده خواهند بود.

Snoozed: یکی از انفراد های بسیار خوب جیمیل که در یاهو با عنوان پیام های خوانده نشده حیات دارد، Snoozed است. در صورتی که مشغله یدکی دارید و وقت کافی برای مشاهده یک ایمیل بنیانی را ندارید، می توانید آن ها را در مقدر شدن Snoozed ذخیره سازی کنید تا در یک فرصت مناسب، بررسی کنید.

پیام های ستاره دار (Starred): در صورتی که برخی از پیام ها بخاطر شما عمده باشند، می توانید تشبیه کردن ستاره موجود در کنار آن ها را انتخاب کنید تا داخل این مقدر شدن ذخیره سازی شوند. این فردی باعث می شود با ورود به این بخش، بوسیله راحتی کامل پیام های مهم خویشتن را ببینید.

پیش نویس (Drafts): این جزء محل ذخیره پیام هایی است که متن و فایل ها را اضافه کرده اید، اما هنوز ترانه ارسال ندارید. این پیام ها در پاره پیش نویس ذخیره می شوند تا بتوانید داخل قیافه نیاز، ارسال نهایی را انجام دهید.

پیام های ارسال شده (Sent): کلیه ایمیل هایی که بخاطر مخاطبان خود ارسال کرده اید، درون این بخش استراحت خواهند گرفت.

اسپم (Spams): هرزنامه های اضافی از شیوه ایمیل ارسال می شوند که از ورود آن ها بوسیله صندوق ورودی جلوگیری خواهد شد، اما در بخش اسپم یا هرزنامه ها ذخیره می شوند.

خاشاک دان (Trash): کلیه پیام های حذف شده شما به صورت خودکار در بخش Trash راحتی خواهند گرفت و می توانید درون رخساره نیاز، مجددا بازیابی کنید.

زمان بندی ایمیل (Scheduled): ویژگی زمان بندی ارسال پیام را می قابلیت یکی از انفراد های زیاد خوب جیمیل دانست. شما می توانید پیام هایی که زمان بندی کرده اید را در این بخش مشاهده کنید.آموزش ارسال پیام از شیوه جیمیل           

هم زمان حال که با حصه های متنوع حساب کاربری جیمیل، آشنا شدید، بهتر است اشاره ای بوسیله وضع ارسال ایمیل داشته باشیم. شما بخاطر ارسال ایمیل، ابتدا باید مسبوق شمار کاربری جیمیل خود شوید و روی گزینه قرمز رنگ Compose که در سمت چپ قرار دارد، کلیک کنید.

یک دریچه جدید با انتخاب Compose نمایش داده می شود که می توان آن را قدرتمندترین جزء جیمیل بوسیله حساب آورد، بنابراین ارزش دارد تا کمی نفس صرف کردن کرده و با بسرنوشت شوم دچار کردن های متنوع آن، آشنا شوید.

هنگامی که دریچه Compose ظاهر می شود، سایز کوچکی دارد و در گوشه سمت راست خواهد بود، اما بهتر است کلید Shift را نگه دارید و درون دنباله روی نماد فلش موجود در سمت حق قسمت بالای پنجره جدید، کلیک کنید؛ با این کار، پنجره Compose را به صورت تمام ورق خواهید دیدن و بدین ترتیب، تایپ کردن و ارسال پیام برای شما راحت مرطوب خواهد شد.

تو پایین دریچه متاخر ارسال پیام، ابزارهایی داخل دسترس شما قرار دارند و تو تمثال پایین بی آرامی قابل مشاهده است.

اولین ابزار به شما اذن می دهد متن ایمیل خود را نظیر سایر ویرایشگرها (Microsoft Word)، تنظیم کنید. در حقیقت امکان تغییر سایز کلمات، سبک، قالب بندی، شماره گذاری و سایر موارد با استعمال از ادوات موردنظر، حیات دارد. عملکرد سایر ابزارها را می قابلیت موارد زیر دانست:

گیره کاغذی: این تشبیه کردن زمانی مصرف می شود که بخواهید فایل، شمایل و ویدئو را برای مخاطبینتان ارسال کنید. با انتخاب این ابزار، متوجه پنجره جدیدی خواهید شد که در دنباله باید وارد مکان ذخیره سازی فایل ها شوید و آن ها را گزینش کنید.

گوگل درایو (Google Drive): شما با انتخاب این گزینه می توانید فایل های موردنظرتان را از گوگل درایو، گرفتن و ارسال کنید.

$: این نماد مربوط به کیف پول گوگل است.

تشبیه کردن دوربین: با تفویض این گزینه می توانید یک شمایل را برای ارسال، انتخاب کنید.

تشبیه کردن زنجیر: این انفراد بخاطر لینک سازی مصرف دارد.

شکلک خندان: با گزینش این گزینه بی قراری می توانید شکلک های مختلف را برای بیدار کردن درون متن ایمیل، انتخاب کنید.یاهو (Yahoo)

قطعا صیت Yahoo را به عنوان یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان سرویس پست الکترونیکی شنیده اید. با اینکه یاهو سال های اضافی توانست یکه تازی کند، اما با ورود جیمیل، دیگر بازدهی قبلی را نداشت. داخل صورتی که تعلق مند به شمار کاربری جیمیل یا Outlook نیستید، می توانید وارد وب سایت Yahoo شوید و احصائیه کاربری خود را ساختن کنید.روش ساخت حساب کاربری Yahoo

تاسیس یک حساب کاربری درون یاهو دارای پیچیدگی زیادی ازاله و کافی ست مراحل زیر را دنبال کنید.

۱: پس از آن که دانا وب سایت Yahoo شدید، کافی است روی گزینه آبی فام Mail کلیک کنید. در صفحه جدیدی که باز می شود، باید گزینه Create an Account را تفویض کنید تا وارد مراحل ثبت شهرت شوید.

۲: درون ورق جدید، باید نام (First Name) و اشتهار خانوادگی (Surname) خود را باخبر کنید. همچنین در کادر Email Address غم باید نشانی موردنظرتان را برای ساخت ایمیل، وارد کرده و تو صورتی که تاکنون ثبت نشده باشد، قطعا خطایی مشاهده نخواهید کرد.

یکی از بخش های مهم این صفحه را می استعداد کادر پسورد دانست؛ شما باید یک رمز عبور زورمند که ترکیبی از اعداد، نمادهای خاص، سطر بزرگ و کوچک باشد را گزینش کنید. همان طور که تو تصویر تیمار مشهود است، باید داخل کادر بعدی، موقعیت جغرافیایی خود را گلچین کنید و در کنار، شماره تلفن خود را برای احراز هویت تو مرحله بعد، وارد کنید.

درون ادامه غصه باید تاریخ تولد خود را بوسیله روز (Day)، ماه (Birth Month) و سال (Year) براساس تاریخچه میلادی، وارد کنید. کادر آخر هم مربوط به جنسیت است که مرد و زوجه را به ترتیب Male و Female باخبر کنید. روی گزینه آبی رنگ Continue کلیک کنید.

۳: درون ورقه جدیدی که باز می شود، باید گزینه آبی اثر جزیی Text me a Verification Code را برگزینی کنید.

۴: پس از چند ثانیه یک پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد که حاوی کد احراز هویت است؛ کد ارسال شده را وارد کنید. پنجره جدیدی گشوده خواهد شد و تکمیل ثبت نام و ساخت ایمیل داخل یاهو را به شما تبریک خواهد گفت.

۵: گزینه Continue را انتخاب کنید و درون نهایت وارد حساب کاربری Yahoo خواهید شد.

ویژگی های Yahoo

غم اکنون که پاسخ سؤال چگونه ایمیل بسازیم را با آموزش ساخت حساب کاربری یاهو دریافت کردید، بد نیست اشاره ای به برخی استعداد های آن غم داشته باشیم.

هنگامی که هوشیار حساب کاربری یاهو شوید، درون سمت چپ مقدر شدن هایی را مشاهده خواهید کرد که عملکرد هر کدام را بوسیله شما توضیح داده ایم.

صندوق ورودی (Inbox): تمام پیام هایی که برای شما ارسال می شوند، در این حصه ذخیره خواهند شد.

پیام های خوانده نشده (Unread): یکی از ویژگی های بسیار خوب یاهو را می نبوغ جزء پیام های خوانده نشده دانست. شما با کلیک روی آن، می توانید تمام پیام هایی که تاکنون وقت نکرده اید مشاهده کنید را ببینید. با این قابلیت، دیگر دم خود را برای فاش کردن آن ها تلف نخواهید کرد.

پیام های ستاره دار (Starred): این قابلیت در جیمیل هم بود دارد. شما می توانید پیام هایی که برای شما بزرگی دارند را با یک ستاره، مشخص کنید. هنگامی که بازیگر آن ها را فعال کنید، در این جزء استراحت خواهند گرفت.

پیش نویس (Drafts): طولانی ایمیل های شما که قصد ارسال آن ها را دارید، اما زمان آن فرا نرسیده است، در پیش نویس فراغت خواهند گرفت.

پیام های ارسال شده (Sent): تمام ایمیل هایی که برای مخاطبینتان ارسال کرده اید را می توان داخل بخش Sent، مشاهده کنید.

آرشیو (Archive): در صورتی که پیام های خود را مشاهده کردید و به جای حذف، سرود دارید برخی از آن ها را هنوز هم حفظ کنید، می توانید آرشیو کنید. تمام پیام های آرشیو شده در این بخش قرار خواهند گرفت.

اسپم (Spams): هرزنامه های زیادی از قانون ایمیل ارسال می شوند که از دخول آن ها بوسیله صندوق ورودی جلوگیری خواهد شد، اما در حصه اسپم یا هرزنامه ها پس انداز می شوند.

آیتم های حذف شده (Deleted Items): درون صورتی که سرود دارید پیام های خود را حذف کنید، باید بدانید یک نسخه از آن ها در جزء پیام های حذف شده استراحت خواهند گرفت و می توانید در رخساره نیاز، بازیابی کنید.آموزش ارسال پیام از طریق یاهو (Yahoo)

ارسال پیام از طریق یاهو، همانند سایر سرویس های پست الکترونیک، ساده است. شما پس از ورود بوسیله حساب کاربری، می توانید گزینه Compose موجود در سمت چپ قسمت پشته را تفویض کنید تا کادر مخصوص انتظام و ارسال ایمیل، باز شود.

مطابق با تصویر، باید آدرس گیرنده را تو فیلد بالا بیدار کرده و تو فیلد دوم بی قراری اشاره ای به موضوع پیام داشته باشید. در باکس وسط، متن پیام خویشتن را بااطلاع کنید. کریه ازاله بدانید با کلیک روی سه نقطه موجود در اسباب پایین، می توانید صنوبر متن، شماره گذاری و سایر ویرایش های لازم را انجام دهید. امکان لینک سازی، تغییر اثر جزیی و بولد کردن متن حزن وجود دارد.

در افزار پایین تماشاگر نماد گیره کاغذی خواهید وجود که همانند سایر سرویس ها بخاطر اضافه فایل های مختلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت. یک نماد GIF هم متناسب مشاهده بوده که مخصوص افزودن فایل گیف است. همچنین می توانید با انتخاب شکلک لبخند به تمام شکلک های موجود تو ویرایشگر دسترسی داشته باشید.

هنگامی که طولانی تغییرات را اجرا دادید و قصد ارسال پیام را داشتید، کافی ست گزینه آبی رنگ Send را تفویض کنید؛ پیام شما از ضابطه سرو یاهو ارسال شد. توجه داشته باشید که برای ساخت حساب کاربری یاهو از طریق موبایل غصه باید مراحل تذکر شده را هنگام کنید و هیچگاه تفاوتی میان گوشییا ویندوز، وجود ندارد.Outlook

پست الکترونیک Outlook توسط مایکروسافت رویه اندازی شده و قابلیت های آن، شباهت زیادی بوسیله جیمیل دارد. تو گذشته مقایسه ای میان جیمیل و Outlook داشتیم که می تواند اطلاعات خوبی در اختیارتان قرار دهد. داخل ادامه با طرز ساخت احصائیه کاربری Outlook همراه شما خواهیم بود.وضع ساخت حساب کاربری Outlook

اگر غرض ندارید از جیمیل بوسیله عنوان پست الکترونیکی خویشتن استفاده کنید، Outlook می تواند برگزینی خوبی باشد. شما می توانید برای خلق یک حساب کاربری، مخبر ورقه اصلی وب سایت Outlook شوید و مراحل مادون را ظهر کنید.

۱: هنگامی که گزینه Create Free Account را گزینش کردید، وارد ورق ای خواهید شد که باید نشانی پست الکترونیک موردنظرتان را خبردار کنید. تو به خشکی امدن آن، می توانید Outlook را حذف و Hotmail را برگزینی کنید تا بدین ترتیب، سرویس را تغییر دهید. آموزش ما مربوط بوسیله ایجاد حساب کاربری در Outlook است، بنابراین آن بخش را دگرگونی ندهید. تو صورتی که نشانی موردنظر شما توسط هیچ شخص دیگری انتخاب نشده باشد، وارد ورق ای جدید خواهید شد.

۲: در این قسمت باید رمز گذر احصائیه کاربری Outlook را داخل کادر مربوطه باخبر کنید. توجه داشته باشید که پسورد انتخابی شما باید حداقل ۸ کاراکتر باشد. در صورتی که می خواهید امنیت پسورد خود را افزایش دهید، بهتر است از اعداد، حروف بزرگ و کوچک در بر نمادهای خاص کاربرد کنید. در امتداد گزینه Next را گزینش کنید.

۳: در امتداد وارد صفحه جدیدی خواهید شد که باید First Name و Last Name خویشتن را واقف کنید.

۴: تو صفحه جدید، باید موضع مکانی خویشتن را گلچین کنید. همچنین در قسمت پایین آن غصه باید کادرهای مربوط به تاریخ متولد خود را به قیافه بی عیب و براساس فرمت میلادی، اتمام کنید.

۵: داخل دنباله باید از یک مرحله احراز هویت با موفقیت عبور کنید؛ نگران نباشید، کار محنت نیست. شما باید کلمات و اعداد نمایش داده شده را در کادر موردنظر وارد کنید. تو صورتی که واضح نیستند، می توانید با تفویض گزینه New، عبارت جدیدتری را ببینید یا با انتخاب گزینه Audio، عبارت را بشنوید. در امتداد گزینه Next را برگزینی کنید.

۶: شما قاهر شدید و هم زمان حال تو شمار کاربری خود داخل Outlook هستید. در احصائیه کاربری Outlook همانند سایر درخت سرو های نمایش دهنده پست الکترونیک، صندوق ورودی (Inbox)، مجری ارسال پیام (Sent Items) و Drafts را مشاهده خواهید کرد. البته جزء مربوط به هرزنامه با نشانی Junk Email مشخص شده است.

آموزش ارسال پیام از روال Outlook

ارسال یک ایمیل از طریق Outlook، فقره میسر ای است. شما باید گزینه آبی رنگ ارسال پیام جدید (New Message) را که در جانب راست سرنوشت فراز قرار دارد، انتخاب کنید. تو ادامه یک کادر متاخر باز خواهد شد. تو فیلد تقدیر بالا که عبارت To قابل مشاهده است، باید آدرس ایمیل گیرنده پیام را وارد کنید.

داخل کادر پایین گیرنده هم باید موضوع پیام را مشخص کنید. داخل باکس میانی هم می توانید متن پیام را به صورت دلخواه وارد کنید. ابزارهایی تو سرنوشت پایین کادر بود دارد که می توانید از آن ها بخاطر مرتب کردن متن پیام، بولد کردن مقدر شدن هایی خاص، رنگ کردن متن و سایر موارد مصرف کنید.

نماد یک گیره کاغذی بی آرامی مشابه ابزارهای جیمیل حیات دارد که با گزینش آن، می توانید فایل های موردنظرتان را بخاطر ارسال، تفویض و آپلود کنید. در نهایت و برای ارسال پیام، کافی ست گزینه Send را انتخاب کنید.چگونه با گوشی ایمیل بسازیم؟مقاله های مرتبط:۶ سرویس معزز ایمیل مجانی بوسیله غیر از گوگل و یاهومدیریت چند حساب کاربری در جیمیل

ایجاد پست الکترونیکی با گوشی هم امر سهل ای است. فرض کنید که می خواهید یک احصائیه کاربری جیمیل را با گوشی خود خلق کنید. کافی ست متوجه یک مرورگر داخل گوشی شوید و صفحه وب سایت جیمیل را برای ساخت حساب کاربری جدید، باز کنید.

مراحل ساخت احصائیه کاربری جیمیل در گوشی با سایر سیستم ها، تفاوتی ندارد و باید به مواردی که گفته شد، توجه کرده و اطلاعات موردنظر را وارد کنید. یکی دیگر از روش های خلق کردن احصائیه کاربری جیمیل را می توان بازکردن برنامه Gmail در گوشی های اندرویدی دانست. داخل ادامه می توانید گزینه Create an Account را برگزینی کرده و مجددا مراحل ذکرشده را طی کنید.

برای پیدایش حساب کاربری یاهو یا سایر سرویس ها از قانون موبایل هم تفاوتی وجود ندارد. شما می توانید از طریق مرورگر گوشی وارد وب سایت سرویس دهندگان شوید و ایمیل خود را بوسیله سادگی ابداع کنید.چگونه در آیفون ایمیل بسازیم؟

شاید ساختن یک ایمیل در گوشی های آیفون، اندکی مرموز مرطوب باشد، ولی داخل این پاره سؤال چگونه ایمیل بسازیم شما را در گوشی آیفون، پاسخ خواهیم عدالت. برای ایجاد یک پست الکترونیک جدید، باید وارد تنظیمات گوشی شوید، پس ازآن از حصه Passwords