راهنمای دانلود فیلم از یوتیوب با گوشی و کامپیوتر

یوتیوب را می استعداد محبوب ترین پلتفرم تعهد پرداخت گذاری ویدئو تو اینترنت دانست. محتوای ویدیویی که در کانال های بی حساب یوتیوب عرضه می شود، مقدار بالایی دارد و کاربران بسیاری، به پشت یکروز مندی از آن محتوا هستند. دانلود فیلم از یوتیوب یکی از نیازهای بنیانی کاربران امروزی تلقی می شود و تقریبا همه ما تاکنون با این سؤال روبه رو شده ایم که چگونه از یوتیوب دانلود کنیم خواه به دنبال نرم وسایل دانلود از یوتیوب بوده ایم.

برای رفع نیازهای مذکور، انواع راهکارها حیات دارند که از میان محبوب ترین آن ها می توان به سایت دانلود از یوتیوب با لینک مستقیم رمز کرد که نیاز به نرم ابزار و اپلیکیشن را از بین می برد. هرچند برای سیستم های عامل موبایلی حزن وضع دانلود از یوتیوب در اندروید و iOS وجود دارد که در این مقاله آن ها را شرح می دهیم.سایت دانلود از یوتیوب با لینک مستقیم

دانلود فیلم از یوتیوب عاری نرم ادوات مزیت های متعددی دارد. از رادیکال ترین آن ها می استعداد بوسیله در دسترس بودن درون همگی ی سیستم های عامل حاضر بودن حاجت به دانلود و گمارش درنگ افزار و اپلیکیشن اضافه اشاره کرد. یکی از راهکارهای آسان، استفاد از وب سایت vdyoutube است. بخاطر دانلود فیلم از یوتیوب عاری نرم ابزار تو وب سایت VD، مراحل زیر را ظهر کنید.

۱- مبدا خبردار وب سایت یوتیوب شوید و فیلم مورد نظر خویشتن را داخل آن پدیدار کنید. سپس در آدرس بالای صفحه، پیش از کلمه ی youtube، حروف vd را تالیف و تکمه ی اینتر را فشار دهید. این کار، شما را به سایت دانلود از یوتیوب با لینک مستقیم می برد.

۲- درون وب سایت جدید، لینک دانلود فیلم یوتیوب دیده می شود که می توانید با تفویض کیفیت مورد نظر از بین چونی ها و فرمت های موجود، ویدیوی مورد نظر را با لینک مستقیم دانلود کنید.

وب سایت دیگری که برای دانلود از یوتیوب بدون نرم وسایل کاربرد دارد، KeepVid شهرت دارد که از قدیمی ترین درخت سرو ها محسوب می شود. برای دانلود از KeepVid مراحل زیر را تعاقب کنید:

۱- وارد وب سایت یوتیوب شوید و ویدیوی تک دیدن خود را پخش کنید.

۲- از منوی پایین ویدئو، روی دکمه ی Share و پس ازآن Copy کلیک کنید. آدرس اشتراک ویدئو در کلیپ بورد کامپیوتر کپی می شود.

۳- بیدار وب سایت Keepvid.pro شوید و باخبر منوی Video Downloader و پس ازآن Youtube Video Downloader شوید و لینک را متوجه کنید.

۴- بخاطر دانلود فیلم تک نظر، روی دکمه ی Best Download در صفحه ی جدید کلیک کنید یا برای تغییر فرمت و کیفیت فیلم دانلودی، دکمه ی Download Other Formats را تنگ کردن دهید. 

نرم اسباب دانلود از یوتیوب

برخی کاربران، یواش وسایل دانلود از یوتیوب را بوسیله وضع های آنلاین ترجیح می دهند. بخاطر این گروه از کاربران هم گزینه های متعددی بود دارد. از مشهورترین انواع نرم افزار دانلود از یوتیوب می توان 4K Video Downloader را صیت برد. برای دانلود از یوتیوب با لینک مستقیم با استعمال از این نرم افزار، مراحل زیر را اجرا دهید:

۱- وارد وب سایت 4kdownload شوید و نرم ابزار 4K Video Downloader را دانلود کنید. این درنگ ادوات بخاطر هر دو سیستم عامل ویندوز و مک در دسترس استراحت دارد. مراحل گمارش را مانند نرم افزارهای دیگر در مک یا ویندوز عقب کرده و سپس نرم افزار را عمل کنید.

۲- مسبوق وب سایت یوتیوب شوید و ویدیوی مورد دیدن خود را تفویض کنید. آدرس صفحه ای که ویدئو داخل آن پخش می شود را کپی کرده و و طبق تصویر زیر تو یواش ادوات 4K Video Downloader وارد (Paste) کنید.

۳- از منوی Format، فرمت و کیفیت مورد نظر خود را گزینش کنید. در وهله ی آخر، روی دکمه ی Download کلیک کنید تا فرایند دانلود آغاز شود.

۴- پس از دانلود شدن ویدئو توسط یواش وسایل 4K Video Downloader می توانید آن را از تو همان نرم افزار اجرا کنید (کلیک ضایع و گزینه ی Play) یا پوشه ی دانلود را باز کرده و فایل را برای اشتراک یا انتقال به پوشه ای دیگر در کامپیوتر، تفویض کنید (کلیک راست و انتخاب Show in Folder).

از درنگ افزارهای محبوب دیگر که می توان برای دانلود از یوتیوب به کار گرفت می قابلیت به VLC اشاره کرد. این نرم وسایل متن باز به قیافه رایگان در اختیار کاربران فراغت دارد و با چند وهله ی میسر داخل ویندوز و مک، عملیات دانلود را ارتکاب می دهد. چنانچه بخاطر شما بی قراری این سؤال پیش آمده است که با استفاده از VLC چگونه از یوتیوب دانلود کنیم مراحل زیر را پشت کنید:

۱- وارد وب سایت یوتیوب شوید و ویدیوی مورد نظر خویشتن را پخش کنید. سپس آدرس ویدئو را برای مخبر کردن در VLC کپی کنید.

۲- چنانچه نرم ادوات VLC را روی کامپیوتر ندارید، آن را از این لینک دانلود کرده و گمارش کنید. پس از اجرای نرم افزار، باید از بخش Network آن بخاطر دانلود از یوتیوب بهره ببرید.

۳- در نسخه ی ویندوز VLC وارد منوی Media و سپس Open Network Stream شوید. اگر از کاربران مک هستید، آدرس File و سپس Open Network را دنبال کنید.

۴- داخل پنجره ی باز شده، آدرس ویدیوی مورد دید را وارد کنید (کلیک راست و Paste) و Play (در ویندوز) خواه Open (در مک) را انتخاب کنید. نرم ابزار VLC، ویدیوی موردنظر را در در خود پخش می درنگ.

۵- در این مرحله باید اطلاعات مکانی ویدئو را پیدا کنید. تو ویندوز وارد منوی Tools و سپس Codec Information شوید و تو مک، منوی Window و سپس Media Information را گزینش کنید.

۶- از پایین پنجره، کل آدرس موجود در فیلد Location را کپی کنید (کلیک راست و Copy داخل ویندوز و کلیک ضایع و Open URL در مک). در ویندوز، آدرس کپی شده را داخل مرورگر وب خود وارد کنید. در مک نیز مرورگر بوسیله رخساره پیش فرض آدرس را باز می کند.

۷- همان نعوظ که می بینید، ویدئو در مرورگر شما بدون بازکردن یوتیوب، پخش می شود، برای دانلود ویدئو، روی آن کلیک راست کرده و Save video as را انتخاب کنید. کود ی نهایی، تفویض مکان پس انداز سازی فیلم است. فراموش نکنید که با این روش، امکان انتخاب چونی فیلم برای دانلود حیات ندارد.

اپلیکیشن دانلود فیلم از یوتیوب بخاطر اندروید

همان طور که گفته شد، بخاطر دانلود فیلم از یوتیوب، اپلیکیشن های اختصاصی هم وجود دارد. درواقع اپلیکیشن ها را می توان محبوب ترین روش دانلود از یوتیوب در اندروید دانست که بوسیله خاطر تعداد و تنوع بالا، کاربران آن ها را به سرویس های تحت وب تقدم می دهند. از محبوب ترین سرو ها می توان به TubeMate اشاره کرد که البته اپلیکیشن آن به عارض رسمی در پلی استور موجود محو. به هرحال می توانید اپلیکیشن را به صورت مستقیم و بوسیله صورت پکیج APK از وب سایت TubeMate دانلود کنید.

برای دانلود فیلم از یوتیوب با استعمال از اپلیکیشن Tubemateدر اندروید، مراحل زیر را ظهر کنید.

۱- پس از دانلود و گمارش اپلیکیشن، مجوزهای لازم را برای دسترسی به حافظه و فایل های گالری به اپلیکیشن بدهید.

۲- پس از اجرای اپلیکیشن TubeMate، با محیطی قرین به اپلیکیشن خود یوتیوب برای اندروید مواجه می شوید. درنتیجه کار سختی بخاطر دانلود ندارید و عزب باید ویدیوی مورد دید را جست وجو کرده و پیدا کنید.

۳- پس از پیدا کردن و پخش ویدئو داخل اپلیکیشن، روی آیکن قزل دانلود در کنار دکمه ی Save کلیک کرده و سپس، فرمت و کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

۴- پس از انتخاب فرمت مورد نظر، با کلیک روی آیکن قرمز در منوی سمت راست، فرایند دانلود فیلم از یوتیوب شروع می شود. اگر داخل مراحل دانلود، با پیام هایی بخاطر دانلود فایل یا اپلیکیشن های دیگر روبه رو شدید، آن ها را بی سابقه بگیرید. به تامل رایگان بود TubeMate، این نرم وسایل با عرضه تبلیغات درآمدزایی می نرم. هرچند تبلیغات پیشنهادی بدافزار نیستند و از پلی استور دانلود می شوند، ولی نیازی به دریافت آن ها بخاطر دانلود فیلم از یوتیوب حلق.در آیفون و آیپد چگونه از یوتیوب دانلود کنیم

آیفون برخلاف گوشی های اندرویدی امکان پس انداز ی یمین و آسان ازطریق اپلیکیشن را ندارد. درواقع محدودیت های سیستم عامل iOS امکان نوشتن اپلیکیشن بخاطر این منظور و توزیع آن در اپ استور را از بین می برد. دانلود اپلیکیشن از منابع ناشناس برای گوشی آیفون هم به آسانی اندروید نیست و درنهایت، باید به پشت راهی دیگر برای دانلود فیلم از یوتیوب باشید. برای این منظور، اپلیکیشنی را درون آیفون گمارش کرده و از قانون آن اپلیکیشن و وب سایت Keepvid، ویدئو را در آیفون دانلود می کنیم. برای دانبود فیلم از یوتیوب تو آیفون، مراحل زیر را عقب کنید.

۱- در اپ استور، عبارت readdle را ضربان وجو کرده و اپلیکیشن Documens by Readdle را دانلود و نصب کنید. 

۲- ویدیوی مورد رویت را داخل اپلیکیشن یوتیوب یا مرورگر آیفون یا آیپد باز و شبیه آموزش KeepVid، با انتخاب گزینه ی Share و پس ازآن Copy Link، لینک ویدئو را کپی کنید.

۳- اپلیکیشن Documents را که تو مرحله ی نخست انتصاب شد، اجرا کرده و روی آیکن پایین سمت راسمت (موافق تصویر زیر) کلیک کنید. این آیکن، مرورگر داخلی اپلیکیشن را اجرا می کند که باید وب سایت Keepvid.pro را درون آن باز کنید.

4- مراحل بعد اینده مثل دانلود از KeepVid درون کامپیوتر است و عزب باید آدرس کپی شده در مرحله ی دوم را درون فیلد وب سایت وارد کنیم. پس از دانلود، فیلم وارد اپلیکیشن Documents می شود و می توانید از آنجا آن را اجرا کنید.

۵- برای آسان تر شدن دسترسی به ویدیوهای دانلودشده، می توان اپلیکیشن Documents را بوسیله اپلیکیشن پیش فرض Files تو iOS یا iPadOS اضافه کرد. برای این منظور، پس از بازکردن اپلیکیشن، Files را باز کرده و از منوی پایینی، Browse را انتخاب کنید. مراحل مربوط باینده شامل تفویض گزینه ی Edit و سپس کوشا کردن Documents است. از این به پس ازآن می توانید فایل های دانلودشده تو اپلیکیشن Documents را تو اپلیکیشن پیش فرض Files مشاهده کنید.

مقاله های مرتبط:دانلود ویدیوهای یوتیوب، فیسبوک، اینستاگرام و … با SnapTube YouTube Downloader – زوم اپیوتیوب Shorts بوسیله نشانی رقیب تیک مو احتمالا امسال آغاز بوسیله امر می کندربات دانلود از یوتیوب

قطعا تاکنون با این سؤال مواجه شده اید که با استفاده از تلگرام چگونه از یوتیوب دانلود کنیم و شاید غم گزینه هایی را در نظر داشته باشید. از مشهورترین میزان های ربات دانلود از یوتیوب می استعداد ربات utubebot را نام سرما. بخاطر دانلود از یوتیوب با مصرف از ربات مذکور، مراحل زیر را دنبال کنید.

۱- ربات utubebot را در تلگرام جست وجو کرده و پس از پیدا کردن و مخبر شدن به آن، دستور start را تفویض کنید.

۲- وب سایت یوتیوب را باز کرده و آدرس صفحه ی فیلم مورد نظر خویشتن را کپی کنید.

۳- آدرس فیلم در وب سایت یوتیوب را درون دریچه ی ربات دانا (Paste) کنید.

۴- همان طور که می بینید، ربات انواع فرمت ها و کیفیت ها را برای دانلود ویدئو از یوتیوب پیشنهاد می دهد. فرمت و چونی مورد نظر خود را با کلیک کردن روی تکمه ی مربوط به آن، انتخاب کنید.

۵- پس از اغماض چند نفس (امانت بوسیله حجم فیلم)، فیلم تک دید از یوتیوب به عارض یک فیلم در تلگرام در ربات ارسال می شود که می توانید آن را درون کامپیوتر شخصی یا گوشی هوشمند دانلود کنید.

همان طور که گفته شد، راهکارهای متعددی برای دانلود فیلم از یوتیوب بود دارد و در بالا، راه های متداول و پرطرفدار دانلود از این سرویس را شرح دادیم. اگر شما غصه گونه هایی کاربردی برای دانلود از یوتیوب می شناسید، درون حصه نظرها آن ها را با دیگر کاربران به وجه اشتراک مجله بگذارید.استفسار های متداولآیا امکان دانلود از یوتیوب عاری درنگ وسایل بود دارد؟بله، وجود دارد. همان نعوظ که در این مقاله آموزش داده شده است، گونه های ساده ای وجود دارد که از روال کامپیوتر و بدون مصرف از هیچ بطی ء افزاری، ویدیوهای موردنظر خود را از یوتیوب دانلود کنید.آیا امکان دانلود از یوتیوب با گوشی های اندرویدی حیات دارد؟بله. برای دانلود از یوتیوب با گوشی های اندرویدی راه های زیادی حیات دارد که اسایش ترین راه، استفاده از اپلیکیشن های مخصوص دانلود از یوتیوب محسوب می شود. در این مقاله یکی از محبوب ترین آن ها را بوسیله طور کامل معرفی کرده ایم.آیا با آیفون خواه آیپد هم می توان از یوتیوب دانلود کرد؟بله؛ البته به دلیل انفراد های جهیز عامل اپل، امکان ذخیره مستقیم فایل های ویدیویی روی آیفون خواه آیپد وجود ندارد. بخاطر این عبور از این انفراد ها و دانلود از یوتیوب با آیفون خواه آیپد وضع حلی وجود دارد که در این مقاله بوسیله طور طولانی توضیح داده ایم.بیشتر بخوانید:شارژر ۹۰ وات لنوو لیجن باتری گوشی را درون نیم ساعت شارژ می کند۱۰ ویژگی کاربردی One UI 2 در گلکسی اس 20مشخصات اوپو K7 محسوس شد؛ پشتیبانی از فناوری 5Gگلکسی فولد 2 تو تصویری مات با رنگ مسی واضح شدکاربران از جداشدن شیشه پشتی پیکسل 4 ایکس ال در جای پا بادکردن باتری خبر می دهند