ایسوس لپ تاپ های باریک جدید ZenBook را با پشتیبانی تمام از پورت های ارتباطی معرفی کرد

ایسوسSGHAROOOON لپ تاپ های جدید خود را با هدف «مخلوق ترین لپ تاپ های جهان با پورت های کامل ورودی/خروجی» معرفی کردن کرد. ZenBook 13با سریال UX325 و ZenBook 14 با سریال UX425/UM425 و ZenBook 13 Flip با سریال UX363، محصولات جدید شریک شدن تایوانی هستند. محصولات جدید ایسوس که از هفته ی گذشته در لقمه فروشی ها ارائه شده اند، با مرام عرضه ی حداکثر قابلیت پرتابل وجود داشتن لپ تاپ و بدون حذف پورت های ورودی/خروجی مدل سازی و مصنوع شده اند.

لپ تاپ های جدید ZenBook 13 و ZenBook 14 هردو تنها ۱۳/۹ میلی متر ضخامت دارند، اما پورت USB-A A طولانی هم دراختیار کاربر فراغت می. دهند از پورت های کاربردی دیگر آن ها می قابلیت بوسیله Thunderbolt-3-USB C و کارت سفره میکرو اس دی اشاره. کرد همان طور که گفته شد، استعداد های ارتباطی کامل، لپ تاپ های متاخر ایسوس را به باریک ترین گزینه های/۱۳ ۳ و ۱۴ اینچی موجود در بازار تبدیل می کنند که البته تمامی قابلیت های/ورودی خروجی موردنیاز یک کاربر را به همراه. دارند لپ تاپ های متاخر خانواده ی ذن بوک درکنار باریک بودن، وزن زیاد پایینی بی قراری. دارند ZenBook 13 با حد/۱ ۰۷ کیلوگرم و ZenBook 14 با قطع/۱ ۱۳ کیلوگرم، انتخاب هایی ممتاز برای کاربران با نیازهای جابه جایی فراوان محسوب می.

شوند مقاله های:مرتبط آشنایی با انواع مدل های لپ تاپ ایسوسایسوس سه ذن بوک مبتنی پهلو پردازنده های رایزن AMD رونمایی

کرد یکی از مهم ترین نکته هایی که داخل خانواده ی محصولات جدید ایسوس دیده می شود، استفاده از پردازنده هشت هسته ای AMD Ryzen 7 4700U تو سریال UM425. است لپ تاپ ASUS Zephyrus G14 نیز که امتیازهای مناسبی داخل بررسی های سخت افزاری دریافت کرد، از همین پردازنده یکروز می. سرما اعضای دیگر خانواده یعنی ZenoBook 13 و ZenBook 14 با سریال UX425 از پردازنده های دوده دهمی اینتل بهره می برند و با پیکربندی i3 و i5 و i7 عرضه می. شوند این لپ تاپ ها توانایی پشتیبانی از ۳۲ گیگابایت رم و دو ترابایت حافظه ذخیره سازی را دارند، درحالی که لپ تاپ UM425 به حداکثر ۱۶ گیگابایت رم و دو ترابایت حافظه ی ذخیره سازی محدود می. شود هر سه دستگاه، از نمایشگر 1080p روزی می. برند از توان های مشترک دیگر می توان بوسیله بهره مندی از دوربین کوچکتر سرخ اشاره کرد که با سیستم های ورود با چهره همچون Windows Hello هماهنگ می.

شود لپ تاپ ZenBook Flip 13 با سریال UX363 با لولای ۳۶۰ منصب طراحی شده است که امکان چرخاندن نمایشگر و استعمال ی ترکیبی از آن به عنوان لپ تاپ و تبلت را به کاربر ارائه می. یواش این محصول نیز با کلفتی/۱۳ ۹ میلی متری و پیمانه/۱ ۳ کیلوگرمی یکی از سبک ترین لپ تاپ های هیبریدی بازار بوسیله حساب می. رود شرکت سازنده دعوی می نرم که لپ تاپ فلیپ تا ۱۶ شایسته کردن شارژدهی دارد و عزب تو ۴۹ دقیقه، باتری را ۶۰ درصد شارژ می. کند درنهایت چنانچه به لپ تاپ های جدید انبازی تایوانی علاقه مند شدید، باید کمی هواخواه بمانید چون هنوز بوسیله رخ وسیع درون تمامی بازارهای بین المللی عرضه نشده.

اند ارج لپ تاپ، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای سودا ارزان و آگاهانه ی گوناگون لپ تاپ های اداری و گیمینگ ایسوس نیاز دارید را در بسرنوشت شوم دچار کردن محصولات زومیت. بیابید درون این بخش، علاوه بر مشخصات فنی دقیق و پاسخ به سوالات شما، امکان مقایسه ی دو یا چند ثمر درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس شما خواهد.بود مشاهده لیست لپ تاپ ایسوسبیشتر:بخوانید گلکسی بوک S، نخستین لپ تاپ دنیا با تراشه لیک فیلد اینتل نمایش شداپل با همکاری هنرمندان عکاس و آهنگساز، ویدیوهای تبلیغاتی جدیدی منتشر کردرشوه احتمالی MSI به یک یوتیوبر برای عدم انتشار دید منفیلنوو کامپیوترهای جدید گیمینگ لیجن را با پردازنده های AMD Ryzen معرفی کردچرا اپل درباره پوشاندن دوربین مک بوک به کاربران بانگ می