راهنمای دانلود فیلم از یوتیوب با گوشی و کامپیوتر

یوتیوب را می توان محبوب ترین پلتفرم اشتراک گذاری ویدئو درون اینترنت دانست. محتوای ویدیویی که تو کانال های بی احصائیه یوتیوب عرضه می شود، ارزش فوقانی دارد و کاربران بسیاری، به دنبال نصیب مندی از آن محتوا هستند. دانلود فیلم از یوتیوب یکی از نیازهای اساسی کاربران امروزی تلقی می شود و تقریبا همگی ما تاکنون با این سؤال روبه رو شده ایم که چگونه از یوتیوب دانلود کنیم یا به دنبال درنگ ادوات دانلود از یوتیوب بوده ایم.

برای رفع نیازهای مذکور، انواع راهکارها بود دارند که از میان محبوب ترین آن ها می توان بوسیله سایت دانلود از یوتیوب با لینک مستقیم اشاره کرد که نیاز به نرم افزار و اپلیکیشن را از بین می برد. هرچند بخاطر جهیز های عامل موبایلی هم وضع دانلود از یوتیوب در اندروید و iOS وجود دارد که داخل این مقاله آن ها را تطویل می دهیم.سایت دانلود از یوتیوب با لینک یمین

دانلود فیلم از یوتیوب عاری یواش اسباب مزیت های متعددی دارد. از بنیانی ترین آن ها می استعداد به تو دسترس بودن تو همگی ی سیستم های عامل عدم احتیاج به دانلود و نصب درنگ اسباب و اپلیکیشن تکثیر اشاره کرد. یکی از راهکارهای آسان، استفاد از وب سایت vdyoutube است. برای دانلود فیلم از یوتیوب بدون نرم افزار درون وب سایت VD، مراحل ذیل را دنبال کنید.

۱- نخست وارد وب سایت یوتیوب شوید و فیلم تک نظر خود را تو آن پیدا کنید. سپس در آدرس بالای صفحه، پیش از اصطلاح ی youtube، حروف vd را نوشته و دکمه ی اینتر را تنگ کردن دهید. این کار، شما را بوسیله سایت دانلود از یوتیوب با لینک یمین می برد.

۲- در وب سایت جدید، لینک دانلود فیلم یوتیوب دیده می شود که می توانید با انتخاب کیفیت مورد نظر از بین کیفیت ها و فرمت های موجود، ویدیوی مورد رویت را با لینک مستقیم دانلود کنید.

وب سایت دیگری که برای دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار مصرف دارد، KeepVid شهرت دارد که از قدیمی ترین سرویس ها محسوب می شود. برای دانلود از KeepVid مراحل ذیل را دنبال کنید:

۱- باخبر وب سایت یوتیوب شوید و ویدیوی تک نظر خود را پخش کنید.

۲- از منوی پایین ویدئو، روی تکمه ی Share و سپس Copy کلیک کنید. آدرس تعهد پرداخت ویدئو در کلیپ بورد کامپیوتر کپی می شود.

۳- وارد وب سایت Keepvid.pro شوید و وارد منوی Video Downloader و پس ازآن Youtube Video Downloader شوید و لینک را هوشیار کنید.

۴- برای دانلود فیلم مورد نظر، روی دکمه ی Best Download در صفحه ی متاخر کلیک کنید یا بخاطر دگرگونی فرمت و چونی فیلم دانلودی، دکمه ی Download Other Formats را فشار دهید. 

نرم افزار دانلود از یوتیوب

فدایی کاربران، یواش افزار دانلود از یوتیوب را بوسیله روش های آنلاین رجحان می دهند. برای این دسته از کاربران اندوه گزینه های متعددی وجود دارد. از مشهورترین گوناگون درنگ افزار دانلود از یوتیوب می قابلیت 4K Video Downloader را صیت برد. برای دانلود از یوتیوب با لینک مستقیم با مصرف از این یواش افزار، مراحل زیر را عمل دهید:

۱- متوجه وب سایت 4kdownload شوید و بطی ء وسایل 4K Video Downloader را دانلود کنید. این نرم اسباب برای هر دو سیستم عامل ویندوز و مک تو دسترس قرار دارد. مراحل انتصاب را مانند درنگ افزارهای دیگر در مک یا ویندوز ظهر کرده و پس ازآن نرم ادوات را اجرا کنید.

۲- وارد وب سایت یوتیوب شوید و ویدیوی تک نظر خود را برگزینی کنید. آدرس صفحه ای که ویدئو تو آن پخش می شود را کپی کرده و و طبق شمایل ذیل درون بطی ء اسباب 4K Video Downloader باخبر (Paste) کنید.

۳- از منوی Format، فرمت و چونی مورد دید خویشتن را انتخاب کنید. درون کود ی آخر، روی دکمه ی Download کلیک کنید تا فرایند دانلود آغاز شود.

۴- پس از دانلود شدن ویدئو توسط بطی ء وسایل 4K Video Downloader می توانید آن را از داخل همان نرم افزار اجرا کنید (کلیک حق و گزینه ی Play) یا پوشه ی دانلود را باز کرده و فایل را برای اشتراک خواه انتقال بوسیله پوشه ای دیگر در کامپیوتر، انتخاب کنید (کلیک راست و انتخاب Show in Folder).

از بطی ء افزارهای محبوب دیگر که می توان برای دانلود از یوتیوب به فرمان گرفت می توان بوسیله VLC رمز کرد. این نرم افزار متن باز به رخ رایگان در جوانمردی کاربران راحتی دارد و با چند وعده ی سهل درون ویندوز و مک، عملیات دانلود را ادا می دهد. چنانچه بخاطر شما هم این سؤال پیش آمده است که با استفاده از VLC چگونه از یوتیوب دانلود کنیم مراحل دون را دنبال کنید:

۱- وارد وب سایت یوتیوب شوید و ویدیوی مورد نظر خود را پخش کنید. سپس آدرس ویدئو را برای مسبوق کردن تو VLC کپی کنید.

۲- اگر نرم افزار VLC را روی کامپیوتر ندارید، آن را از این لینک دانلود کرده و گمارش کنید. پس از اجرای بطی ء افزار، باید از بخش Network آن بخاطر دانلود از یوتیوب یکروز ببرید.

۳- در نسخه ی ویندوز VLC دانا منوی Media و سپس Open Network Stream شوید. اگر از کاربران مک هستید، آدرس File و سپس Open Network را دنبال کنید.

۴- در پنجره ی باز شده، آدرس ویدیوی تک نظر را وارد کنید (کلیک ضایع و Paste) و Play (در ویندوز) یا Open (درون مک) را انتخاب کنید. نرم افزار VLC، ویدیوی موردنظر را در داخل خویشتن پخش می کند.

۵- تو این وعده باید اطلاعات مکانی ویدئو را نمایان کنید. در ویندوز وارد منوی Tools و سپس Codec Information شوید و تو مک، منوی Window و بعد Media Information را انتخاب کنید.

۶- از پایین پنجره، کچل آدرس موجود در فیلد Location را کپی کنید (کلیک حق و Copy درون ویندوز و کلیک راست و Open URL تو مک). در ویندوز، آدرس کپی شده را در مرورگر وب خود وارد کنید. تو مک نیز مرورگر به صورت پیش فرض آدرس را باز می کند.

۷- همان نعوظ که می بینید، ویدئو داخل مرورگر شما عاری بازکردن یوتیوب، پخش می شود، بخاطر دانلود ویدئو، روی آن کلیک عبث کرده و Save video as را انتخاب کنید. مرحله ی نهایی، گزینش جا پس انداز سازی فیلم است. فراموش نکنید که با این روش، امکان انتخاب کیفیت فیلم بخاطر دانلود وجود ندارد.

اپلیکیشن دانلود فیلم از یوتیوب برای اندروید

همان طور که گفته شد، برای دانلود فیلم از یوتیوب، اپلیکیشن های اختصاصی هم وجود دارد. درواقع اپلیکیشن ها را می نبوغ محبوب ترین نحو دانلود از یوتیوب تو اندروید دانست که به خاطر تعداد و تنوع بالا، کاربران آن ها را به سرویس های مادون وب تقدم می دهند. از محبوب ترین سرویس ها می نبوغ به TubeMate اشاره کرد که البته اپلیکیشن آن به صورت رسمی داخل پلی استور موجود نیست. بوسیله هرحال می توانید اپلیکیشن را بوسیله صورت یمین و به صورت پکیج APK از وب سایت TubeMate دانلود کنید.

برای دانلود فیلم از یوتیوب با استعمال از اپلیکیشن Tubemateدر اندروید، مراحل عرشه را متعاقب کنید.

۱- پس از دانلود و گمارش اپلیکیشن، مجوزهای لازم را بخاطر دسترسی بوسیله حافظه و فایل های گالری به اپلیکیشن بدهید.

۲- پس از اجرای اپلیکیشن TubeMate، با محیطی مشابه بوسیله اپلیکیشن خویشتن یوتیوب بخاطر اندروید مواجه می شوید. درنتیجه فقره سختی برای دانلود ندارید و تنها باید ویدیوی مورد رویت را جست وجو کرده و نمودار کنید.

۳- پس از پیدا کردن و پخش ویدئو در اپلیکیشن، روی آیکن سرخ دانلود در پهلو دکمه ی Save کلیک کرده و سپس، فرمت و چونی مورد نظر خویشتن را انتخاب کنید.

۴- پس از برگزینی فرمت مورد نظر، با کلیک روی آیکن قزل در منوی سمت راست، فرایند دانلود فیلم از یوتیوب شروع می شود. اگر تو مراحل دانلود، با پیام هایی بخاطر دانلود فایل یا اپلیکیشن های دیگر روبه رو شدید، آن ها را عجیب بگیرید. به خاطر رایگان بود TubeMate، این نرم افزار با ارائه تبلیغات درآمدزایی می کند. هرچند تبلیغات پیشنهادی بدافزار نیستند و از پلی استور دانلود می شوند، ولی نیازی به شهود آن ها بخاطر دانلود فیلم از یوتیوب محو.درون آیفون و آیپد چگونه از یوتیوب دانلود کنیم

آیفون برخلاف گوشی های اندرویدی امکان پس انداز ی مستقیم و آسان ازطریق اپلیکیشن را ندارد. درواقع ویژگی های سیستم عامل iOS امکان نوشتن اپلیکیشن بخاطر این منظور و توزیع آن در اپ استور را از بین می برد. دانلود اپلیکیشن از منابع ناشناس بخاطر گوشی آیفون هم به آسانی اندروید زدودن و درنهایت، باید به دنبال راهی دیگر برای دانلود فیلم از یوتیوب باشید. بخاطر این منظور، اپلیکیشنی را در آیفون نصب کرده و از طریق آن اپلیکیشن و وب سایت Keepvid، ویدئو را در آیفون دانلود می کنیم. بخاطر دانبود فیلم از یوتیوب داخل آیفون، مراحل زیر را دنبال کنید.

۱- در اپ استور، عبارت readdle را نبض وجو کرده و اپلیکیشن Documens by Readdle را دانلود و نصب کنید. 

۲- ویدیوی مورد نظر را در اپلیکیشن یوتیوب یا مرورگر آیفون خواه آیپد باز و قرین آموزش KeepVid، با انتخاب گزینه ی Share و بعد Copy Link، لینک ویدئو را کپی کنید.

۳- اپلیکیشن Documents را که در جنین ی مقدمه انتصاب شد، اجرا کرده و روی آیکن پایین سمت راسمت (برابر تمثال مادون) کلیک کنید. این آیکن، مرورگر داخلی اپلیکیشن را اجرا می کند که باید وب سایت Keepvid.pro را تو آن باز کنید.

4- مراحل مربوط باینده مانند دانلود از KeepVid داخل کامپیوتر است و تنها باید آدرس کپی شده درون مرحله ی دوم را در فیلد وب سایت متوجه کنیم. پس از دانلود، فیلم وارد اپلیکیشن Documents می شود و می توانید از آنجا آن را اجرا کنید.

۵- بخاطر آسان تر شدن دسترسی به ویدیوهای دانلودشده، می توان اپلیکیشن Documents را بوسیله اپلیکیشن پیش فرض Files در iOS خواه iPadOS تکثیر کرد. برای این منظور، پس از بازکردن اپلیکیشن، Files را باز کرده و از منوی پایینی، Browse را انتخاب کنید. مراحل بعدی دربرگیرنده انتخاب گزینه ی Edit و سپس فعال کردن Documents است. از این بوسیله بعد می توانید فایل های دانلودشده تو اپلیکیشن Documents را در اپلیکیشن پیش فرض Files مشاهده کنید.

مقاله های مرتبط:دانلود ویدیوهای یوتیوب، فیسبوک، اینستاگرام و … با SnapTube YouTube Downloader – زوم اپیوتیوب Shorts به عنوان رقیب جنبش تاک احتمالا امسال آغاز به کار می کندربات دانلود از یوتیوب

قطعا تاکنون با این سؤال مواجه شده اید که با استفاده از تلگرام چگونه از یوتیوب دانلود کنیم و شاید هم گزینه هایی را تو نظر داشته باشید. از مشهورترین استاندارد های ربات دانلود از یوتیوب می نبوغ ربات utubebot را نام سرما. بخاطر دانلود از یوتیوب با استفاده از ربات مذکور، مراحل زیر را قفا کنید.

۱- ربات utubebot را داخل تلگرام جست وجو کرده و پس از پیدا کردن و خبردار شدن بوسیله آن، رخصت start را برگزینی کنید.

۲- وب سایت یوتیوب را باز کرده و آدرس ورق ی فیلم مورد نظر خود را کپی کنید.

۳- آدرس فیلم تو وب سایت یوتیوب را در پنجره ی ربات باخبر (Paste) کنید.

۴- همان طور که می بینید، ربات انواع فرمت ها و کیفیت ها را برای دانلود ویدئو از یوتیوب پیشنهاد می دهد. فرمت و چونی مورد نظر خود را با کلیک کردن روی دکمه ی مربوط به آن، گزینش کنید.

۵- پس از گذشت چند لحظه (ودیعه به حجم فیلم)، فیلم مورد نظر از یوتیوب به صورت یک فیلم تو تلگرام در ربات ارسال می شود که می توانید آن را تو کامپیوتر شخصی خواه گوشی هوشمند دانلود کنید.

همان نعوظ که گفته شد، راهکارهای متعددی برای دانلود فیلم از یوتیوب وجود دارد و داخل بالا، روش های متداول و پرطرفدار دانلود از این سرو را شرح دادیم. اگر شما هم طرز هایی کاربردی برای دانلود از یوتیوب می شناسید، در مقدر شدن نظرها آن ها را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.پرسش های متداولآیا امکان دانلود از یوتیوب بدون درنگ افزار وجود دارد؟بله، وجود دارد. همان طور که در این مقاله آموزش داده شده است، راه های ساده ای بود دارد که از سر کامپیوتر و بدون استعمال از هیچ نرم افزاری، ویدیوهای موردنظر خود را از یوتیوب دانلود کنید.آیا امکان دانلود از یوتیوب با گوشی های اندرویدی وجود دارد؟بله. برای دانلود از یوتیوب با گوشی های اندرویدی راه های زیادی وجود دارد که مرده ترین راه، استفاده از اپلیکیشن های خصوصی دانلود از یوتیوب محسوب می شود. در این مقاله یکی از محبوب ترین آن ها را به طور تمام معرفی کرده ایم.آیا با آیفون یا آیپد غم می قابلیت از یوتیوب دانلود کرد؟بله؛ البته بوسیله دلیل فردی های سیستم عامل اپل، امکان ذخیره یمین فایل های ویدیویی روی آیفون خواه آیپد وجود ندارد. برای این گذر از این محدودیت ها و دانلود از یوتیوب با آیفون یا آیپد راه حلی وجود دارد که درون این مقاله به طور کامل تشریح داده ایم.بیشتر بخوانید:گلکسی M41 سامسونگ احتمالا به باتری ۶،۸۰۰ میلی آمپرساعتی مهیا می شودحذف شارژر از جعبه آیفون 12 اپل؛ نفوذ کردن ها چگونه خواهد بود؟شارژر 120 وات شیائومی احتمالا زودتر از اندازه انتظار ارائه می شودگوشی موتورولا وان فیوژن معرفی کردن شدپیکسل 4a احتمالا به باتری ۳٬۱۴۰ میلی آمپرساعتی فراهم می شود