آیفون ۲۰۲۰ SE با قیمت ۴۰۰ دلار رونمایی شد

به گزارش همشهری آنلاین؛ این گوشی که در استاندارد محور با ذهن داخلی ۶۴ گیگابایتی همراه است، نرخ ۳۹۹ دلاری دارد. از نظر معنوی غیر از لوگوی پشتی فرق چندانی بین آیفون SE و ۸ وجود ندارد.

ورق نمایش SE بی قراری شبیه آیفون ۸ طراحی شده یعنی ۴.۸ اینچ به همراه دکمه ساختمانی و مصرف از فناوری Touch ID است. این طراحی که از زمان آیفون ۶ شاهد آن بوده ایم و حالا آیفون SE پنجمین نسلی است که همچنان پهلو مبنای همان طراحی مخلوق شده است.

در حالت کلی SE همان آیفون ۸ است با این فرق که SE از دوربین، پردازنده و قیمت بهتری برخوردار است. شاید طراحی SE باستانی به نطر رسد ولی اپلاز پردازنده A۱۳ که درون آیفون ۱۱ غم به کاربرده داخل این گوشی استفاده کرده است. از همین رو زیرا پردازنده آیفون ۱۱ داخل این گوشی بوسیله کار دربند شده پس می نبوغ از این بابت اطمینان داشت که تا دو یا سه گانه سال دیگر ابراز رسانی برای SE بود خواهد داشت.

در مطالب قبلی به طور تمام درباره ویژگی های آیفون SE متاخر بحث شد. اگر بوسیله امکانات SE نگاه کنید باخبر می شوید این یک آیفون اقتصادی با چرخه عمر خوب است. یعنی اینکه داخل مقایسه با دیگر آیفون ها که همه لاکچری هستند SE می تواند یک گزینش اقتصادی باشد. یادمان نرود که این گوشی از لحاظ ابدار افزاری از آیفون ۸ قوی تر است. به عبارتی ساده این آیفون از اختلاط قشری آیفون ۸ و شیرهدار افزاری آیفون ۱۱ می باشد.

شاید این گوشی باعث شود که ضرر مالی ای که اپل از بابت ویروس کرونا خورده است جبران شود. خلاصه اینکه احتمالا اون دسته از بشریت که آیفون خویش بودند میتوانند با با قیمت کم قیمت SE را خریداری کنند.

آیفون SE متاخر از دو روز دیگر بخاطر پیش فروش ارائه خواهد شد و کتاب ارائه به بازار هم ۵ اردیبهشت ماه خواهد بود. مدل های دیگر این گوشی با حافظه داخلی بیشتر محتوی استاندارد ۴۴۹ دلاری با حافظه ۱۲۸ گیگابایتی و مدل ۵۴۹ دلاری با حافظه ۲۵۶ گیگابایتی می شود.

منبع: The Verge