بازیابی رمز جیمیل با سه گانه نحو میسر و کاربردی

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای کاربران اینترنت در بر ویروسی شدن سیستم یا انهدام هارد دیسک رخساره دهد، فراموشی رمز عبور جیمیل است. افراد یدکی از جیمیل به عنوان اساسی ترین راه ارتباطی خود مصرف می کنند و همین روند اهمیت فراموش نکردن رمز عبور را صدچندان می کند. ما درون زومیت با آموزش روش های مختلف بازیابی اشاره جیمیل در قیافه فراموشی آن، همراه شما هستیم.بازیابی اشاره جیمیل

قبل از آن که بخواهیم به آموزش گونه های بازیابی اشاره جیمیل بپردازیم، باید بگوییم که ساختن تغییر تو تنظیمات ورقه بازیابی اکانت جیمیل، مسئله بسیار مهمی به حساب می آید. پس از ایجاد احصائیه کاربری گوگل و در قسمت پایین تنظیمات شخصی، گزینه تغییر پسورد و تنظیمات ریکاوری (Change Password Recovery Options) را تفویض کنید.

در ادامه هوشیار صفحه ای جدید خواهید شد که سه مقدر شدن بازیابی رمز جیمیل از روال ایمیل، پیامک و سوالات امنیتی وجود دارند. در بخش اول، می توانید یک ایمیل دیگر را به عنوان پشتیبان معرفی کنید تا در صورت فراموشی رمز عبور، بتوانید از آن بخاطر بازیابی اکانت استفاده کنید.

پاره دوم مربوط بوسیله شماره تلفن بوده که وقار زیادی دارد. ما توصیه می کنیم هنگام ساخت شمار کاربری جیمیل، حتما عده تلفن خود را برای احراز هویت و ثبوت توسط گوگل وارد کنید تا در مواقع ضروری، امکان کاربرد از آن حیات داشته باشد.

بخش سوم تیمار مربوط به سوالات امنیتی است؛ شما می توانید سوالات امنیتی موردنظر خود را انتخاب کرده و پاسخ ها را بوسیله راه ای تنظیم کنید که امکان یادآوری رمز عبور وجود داشته باشد.

می توانید بدون نگرانی از فراموشی رمز گذر جیمیل، آن را بازیابی کنید. ما توصیه می کنیم از پسوردهایی استفاده کنید که در بر پیچیدگی، یادآور اتفاقی عمده باشد تا بتوانید آن را به خوبی بوسیله خاطر بسپارید.۱ : بازیابی رمز جیمیل با پاسخ دادن بوسیله سوالات امنیتی

همانطور که اشاره کردیم، جیمیل دارای چند سیاق متفاوت بوسیله منظور بازیابی اشاره گذر و احراز هویت است. آغاز فرایند بازیابی اشاره عبور ساده بوده و کافی است پس از ورود به ورقه وب سایت جیمیل، گزینه فراموشی رمز عبور (Forgot Password) را برگزینی کنید.

در ادامه درخواست می شود آخرین پسوردی که بوسیله خاطر دارید را خبردار کنید. در صورتی که می توانید آخرین پسورد صحیح را به یاد آورید، وارد امتداد مراحل خواهید شد. توجه داشته باشید که بوسیله تفکر نیاوردن آخرین رمز گذر جیمیل بی آرامی سرانجام اسلوب و ضعف شما نیست؛ بخاطر عبور از این مرحله می توانید گزینه Try a Different Question را تفویض کنید تا بدین ترتیب، سوالات امنیتی دیگری از شما مطرح شود.

۲ : ارسال کد بازیابی رمز عبور به ایمیل

تخیل کنید که یک ایمیل دیگر را هنگام ثبت شهرت برای کاربرد در مواقع ضروری همانند فراموشی رمز عبور، تعیین کرده اید. با کاربرد از این گزینه، یک کد کبد رقمی برای شما ارسال خواهد شد که تعیین رمز عبور متاخر و دسترسی پدیدار کردن مجدد به حساب کاربری را برای شما مجهز خواهد کرد. کافی است شمار کاربری ایمیل جایگزین خود را معاینه کنید تا کد مربوطه را ببینید، سپس آن را ملتفت کرده تا پسورد جدیدی تو اختیار شما قرار گیرد.

۳ : بازیابی رمز جیمیل از طریق پیامک

یکی دیگر از روش های بیش ساده بازیابی پسورد اکانت جیمیل را می قابلیت مصرف از عده تلفن دانست. می توانید با گزینش گزینه فراموشی رمز گذر در صفحه واقعی وب سایت جیمیل، به استراحت هر چه تمام برنده و از طریق التماس برای احراز هویت و ارسال کد بوسیله شماره تلفن اخبار شده، رمز عبور اکانت جیمیل را بازیابی کنید.اضافه امنیت حساب کاربری جیمیل

پس از آن که پسورد جدید خود را تنظیم کردید، گوگل از شما درخواست می کند تنظیمات امنیتی مرتبط با حساب کاربری خود را مورد بررسی و بازبینی استراحت دهید. در صورتی که از قبل، عده تلفن و ایمیل جایگزین برای مواقع ضروری را اعلام نکرده اید، داخل ابتدای مقاله هم اشاره شد که این امر را ایفا دهید. انجام این اقدامات، می توانند بازیابی اشاره عبور و اکانت جیمیل را از طریق ارسال یک کد ریه رقمی، امکان پذیر کنند.

شما می توانید با کلیک روی تصویر نمایه خویشتن که در گوشه جانب حق بالای صفحه صبر دارد، وارد تنظیمات حساب کاربری گوگل شوید و وضعیت امنیتی جیمیل را ارتقاء دهید.

در این بخش می توانید روی گزینه دخول بوسیله گوگل (Signing in to Google) کلیک کنید. در دنباله می توانید ایمیل و عده تلفن خود را مجددا بازبینی کنید. نیز امکان مشاهده آخرین دستگاه هایی که ورود به حساب کاربری شما از آن ها اتحاد افتاده است، بود دارد. با این کار، وضعیت ورود و برون رفت از احصائیه کاربری شما پیدا می شود و در صورت مشاهده موارد مشکوک، می توانید اقدامات حفاظتی را ایفا دهید.

گزینه های دیگری هم در ورق ورود به سیستم وجود دارد که ممکن است بخواهید آن ها را تک بررسی قرار دهید. احراز هویت دو مرحله ای باعث می شود بوسیله جای وارد کردن رمز عبور و تایپ دستی آن، سریعا یک کد تایید اعتبار دریافت کنید.مقاله های مرتبط:جیمیل و 17 راهکار برای حرفه ای شدن در آنبا ترفندهای کاربردی جیمیل آشنا شویدجمع بندی

حفظ امنیت شمار کاربری جیمیل، وقار بسیار زیادی دارد. همواره سعی کنید پسوردهایی برای حساب کاربری جیمیل، تعیین کنید که بتوانید آن ها را به استراحت به تامل آورید، اما درون صورت فراموشی رمز عبور غم جهان به آخر نرسیده و امکان بازیابی آن با سه گانه سیاق ساده و کاربردی، وجود دارد.بیشتر بخوانید:افزایش حمایت حساب کاربری جیمیل با ۶ نحو کاربردیگوگل از کشف روزانه ۱۸ میلیون ایمیل فیشینگ مرتبط با کرونا شناسایی دادآموزش وهله به کود و تصویری ساخت ایمیلآموزش ساخت ایمیل موقتامکان تعریف چندین دستینه به جیمیل اضافه شد